Új hozzászólás Aktív témák

  • Ricsii2001

    tag

    válasz fury1337 #182185 üzenetére

    Sajnos egy kutya az összes. Az a baj ezekkel a boltokkal azon kívül, hogy ki tudja, hogy milyen forrásból szerzik a telefonokat (Értsd külföldi szolgáltatóktól, és "elfelejtik" fizetni a részletet), hogy egyik nap még léteznek, másik nap meg már volt bolt, nincs bolt, és az oldalon csak annyi áll, hogy "Bocsi, de megszűntünk létezni, köszi a bizalmat, csá" (Mindenki tudja, hogy melyik boltra gondoltam most :))
    Így ha teheted, ne vásárolj ilyen helyeken, bármennyire is csábító, mert nagy esélyjel belefutsz kellemetlen dolgokba. A jobbik esetek egyike az, ha a bolt megszűnése miatt bukod a garanciát, de ezekből tényleg bármit ki lehet nézni, még azt is, hogy lopott telefonokkal seftelnek aprópénzért, mert láttam olyat, hogy Árukeresőn egy telefon akár 150000 forinttal olcsóbb, mint hivatalos magyar eladóknál. Na arra mondja valaki, hogy valami nem bűzlik a levesben! Én is játszottam a gondolattal a nyáron, hogy merjek-e ilyen helyről Oneplus 11-et venni, de offoltam inkább, mert a sok pozitív értékelés mellett negatívak is vannak.

Új hozzászólás Aktív témák