Új hozzászólás Aktív témák

  • M-63

    tag

    válasz IOX #179540 üzenetére

    Stabilan keres? Nos van egy kettő. De mit nevezünk keresetnek? Milliókat vagy ezrek tizezreket? Mert ha milliókat, akkor egyet sem, de ha stabil ezreket vagy 10kt, akkor egy két akad.

    Ja hát ilyenek vannak persze, meg online vásárlásnál mikor meg kell adni a kartya adatokat etc. Sok van, törték már fel a bankszamlam (revolut), de nem tunt el penz rola sok és be tudtam bizonyítani, hogy csalás, így a pénzt is visszakaptam. Nem tudom, nekem ez a muszáj egyre tobb gbos ramos telefonokat nem igazan fekszik, miert nem lehet olyan programot irni, ami nem terheli a ramot megjobbam? Vagy egy android lite verziót a gyengébb telefonokra. Mert fogyasztói társadalom van, igen persze, de ha a telefon nagyon jól elvan az öreg opn akkor en nem fogom frissiteni az ujabbra, hogy lassabb legyen és nagyon sok esetben joval szarabb is. Nem fogok rettegni, hogy feltorik a szamlat ez miatt. De ha esetleg elkezdek, akkor nem fogok a számlán pénzt tárolni. Mellesleg ez erősen off, nem is akarok erről beszélni, amúgy is nagy gondok vannak a világgal/világban, nem kell erre itt kiterni szerintem :))

Új hozzászólás Aktív témák