Új hozzászólás Aktív témák

  • snicky

    tag

    Sziasztok!
    Huawei P30-as telefonom cseréje lassan időszerűvé válik, már nézegetem az utódot, de nem egyszerű a döntés.

    - Árkategória. max 250-300e
    - Használt vagy új? Új
    - Hol vennéd meg? Szolgáltatónál (Telekom)
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel? Mindenképpen hosszú távra tervezek
    - Mire használnád? normál felhasználás, fényképezgetés, internet
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez? nem, sok évvel ezelőtt volt Iphone-om is, de leginkább az Androidot ismerem
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? 6-6,5" körül, max S22+ mérete

    Amit eddig néztem viszont bizonytalan is vagyok velük kapcsolatban:
    - Samsung Galaxy S22 és S22+ - ennél a telefonnál az üzemidőt, gyorstöltés hiányát olvastam és mondjuk ha már újként is csak egy napot megy el, úgy, ahogy a Huaweiem három évesen, akkor az úgy nem biztos, hogy megéri
    - Xiaomi 12T Pro - Xiaomikkal már óvatos vagyok, jó telefonnak gondolom, talán jobb mint a Samsung, üzemidőben, gyorstöltés is megvan (kamerában nem tudom, jobb-e), viszont pont telefonálni nem lehet vele, ahogy tapasztaltam (egy hónapig használtam tavaly egy 11 Lite-ot és megtapasztalhattam a közelségérzékelő hibáját - nem tudom, hogy ez azóta is megvan, ha igen, akkor továbbiakban nem opció, az előzőt is földhöz tudtam volna csapkodni idegtől)
    - Iphone - évekkel ezelőtt volt egy Iphone-om, még egy 4S (tudom, jó rég volt :) ), azóta nem tudom, mennyit változott, az négy évet bírt

    Nem adnám lejjebb megbízhatóság terén a P30-hoz képest, nem szeretném megbánni a cserét és már az első héten gondolatban a földhöz csapkodni a telefont, mert úgy felidegesít.:D Mondjuk úgy, hogy anno a Xiaomit nagyon megbántam, a csapkodás elmaradt, de ahogy lehetett túladtam rajta.
    Kíváncsi vagyok a véleményetekre, akár a fentiekkel kapcsolatban, de javaslatokat is szívesen fogadok.

    előre is köszi,
    Niki

Új hozzászólás Aktív témák