Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz kali #16910 üzenetére

    Én visszafele éltem át a minőségi ugrást S2-ről S1-re. Nembaj másképp látjuk a világot, nagyon.
    SGS-nél olyan fura volt, hogy azt és akkor csinálja, amit én akarok.. Abszolút semmi input lag. Ezért cserébe túl sokat viselek el :( Csak játékoknál számít a 100ms is...
    Nekem SGS sokkal kézreállóbb, de az a példány, ami nálam volt, is jól össze volt törve. Ellenben az S2-nek csak a sarka horpad be max.
    GPS, az totál telófüggő. Haver SGS2-je gyengébb mint a hírhedt N95... Azért az is valami.
    Engem két dologgal lehet megfogni. Egyik a zene, másik a játék. SGS mindkettőt teljesíti.
    Remélhetőleg a pár hsz-es vitánkból el tudja majd dönteni az illető hogy kell-e neki vagy sem.
    S3-ból nálam LTE-s volt, színekkel nem láttam gondot. Ott már a digitizer sem késik. A hátlap meg csúszik, a teló meg nagy. Nem nekem való...
    S4 viszont újra PowerVR IGP-s :K
    (#16911) Dhampir: haverében jó a wifi teljesen.
    (#16912) Ed3r_X_: nem kérem, annyira rossz, hogy minden zörej ami távozik belőle, az büntet. Legyen az kihangosítás, csengőhang, játék hangja. Tyű de markoltam rá a volume down-ra mikor haver bekapcsolt hanggal adta oda a super hexagont... aztán adtam is vissza a széthulló kép és az input lag miatt...
    Nomeg N95-öm van és N900-am. Sztereó dupla hangszóró. N95 meg etalon. De egy W810 is messze jobb. Meg még egy S5230 is...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák