Új hozzászólás Aktív témák

  • xhege

    veterán

    válasz Szmeby #168995 üzenetére

    Szerintem igen, de nyilván sokan megcáfolnak majd, és iPhone esetén nem kell elengedni a kisebb mértet sem. Van Mini is, de mondjuk az akksiban azért nem igazán combos. Hosszú távú támogatást jelenleg droid szinten a Pixel és a Samsung ad, de az sem éri el az alma szintjét (ha jól tudom még az iPhone 6-ra is kiadták ősszel az IOS 15-öt, ami 2014-es telefon). A legnagyobb gond ezeknél a telefonoknál szerintem maga az android. Bele kell olvasni a Pixel 6 vagy, OnePlus 9 pro, de még a Samsung S21 Ultra topikjába is, hogy milyen durva szívások voltak/vannak az átállással a 12-as droidra. Ezekhez képest az IOS nagyon gördülékeny (nem mondom, hogy teljesen hibátlan). Cserébe kicsit uncsi és eléggé zárt. Mondjuk zártnak sem annyira mint sokan hiszik. Simán mennek a google alkalmazások rajta (Fotó, Drive, Gmail, Térkép, Youtube stb), sőt tudod használni a Google Home-ot is ha akarod, és a Chromcast sem megoldhatatlan... Viszont a testreszabás nem olyan, mint doridon, de engem mondjuk az ikonpakk cserélgetése, csengőhangok stb annyira nem érdekelnek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák