Új hozzászólás Aktív témák

  • Nabukin

    tag

    Sziasztok!
    Egy kis segítséget szeretnék kérni. A téma természetesen a melyik mobilt vegyem klasszikus. :) Nézelődök már egy ideje, de nem találom a megoldást. Az alaphelyzet az, hogy nem tudok megbarátkozni ezekkel az óriás mobilokkal, túl nagyok és nehezek. Ezért kompakt méretű mobilt keresek, ami lehetőleg frissebb hardverrel van megáldva és nagyobb méretű akksi van benne (a 3000 mAh nem az). Ja és, ami még fontos, hogy lehessen rootolni! Megőrülök a reklámoktól, minden telóra azonnal rakom fel az adawayt. Androidos mindenes telót keresek. Játszani nem igazán szoktam, extra dolgot se igazán, inkább az a fontos nekem, hogy ha valamit (bármit) akarok csinálni, akkor azzal ne legyen gond. :) Eddig volt egy Zuk Z2 Pro-m, ami tök kicsi, könnyű, gyors jó kis teló volt. De az akksija nem olyan nagy és már nem mai darab.

    Tehát összefoglalva, amit kellene, hogy tudjon a teló:
    Kompakt méret (majdhogynem egykezes használat, szép álom tudom)
    Nagyobb akku (mondjuk 3600+)
    ROOT-olhatóság!
    Bluetooth 5.0
    A kamerában legyen OIS
    (Erősebb hardver)

    Keresgélek, de nem találtam még meg a tökéleteset. Mi 9T/Pro már túl nagy, nehéz. Nem tudtam megbarátkozni vele. Most egy Huawei P30-at próbálgatok. Súlyra még ok, méretre so-so, de ez is inkább nagy. Itt a legnagyobb probléma a root. :( Alapvetően használtan vásárolnék, és nem szeretnék egy minimálbért telóra költeni. :) Mi az, ami még szóba jöhet ezek alapján?

Új hozzászólás Aktív témák