Új hozzászólás Aktív témák

  • Roxkex

    senior tag

    Sziasztok !
    Hát hosszas keresgélés után "sajnos" arra jutottam, hogy kicsi, infrás, ujjlenyomat olvasós, sd kártya bővítős, nagy akksis telfont nem igazán fogok találni.. :\
    Kicsit el is szomorodtam, ezért szerettem meg nagyon régen a Xiaomit a R3P-vel ! :) Sajnálom, hogy a kijelzője haldoklik (bár meg fogjuk szerelni de csak másodlagos telónak) a drágának. Meg hát már az android verzió se frissül nagyon, sőt semennyire :(

    Úgyhogy megérett a R3P cserére, így lemondtam arról az opcióról, hogy "kis" telefont vegyek:
    Amiket kinéztem prioritási sorrendben:
    1. Xiaomi Redmi Note 7
    2. Xiaomi Redmi 7
    3. Xiaomi Redmi Note 8
    4. Xiaomi Redmi 8

    Na már most a 3. 4. helyezett több szempontból is "esélytelen". Ahogy néztem a pontszámokban de még hardver elemekben is vissza esik a 1. 2. helyezetthez képest. Viszont ami a 4. helyezettnek nagyon nagy erőssége a számomra az a 5k mah-os akksi ! Bár a 3. helyzetnek meg 4k mah-os továbbra is, ami számomra fura.....
    Így nagyon a Note 7 felé hajlik az a mérce, ugyanis tényleg jobb mint a redmi 7 és nem sokkal nagyobb a készülék.
    Viszont egy fontos kérdés felmerült a 1. és a 2. helyezett között ! Akksiban milyenek ? Mármint itt most a konkrét használatot értem, nem a gyártó által közölt számokat !
    Hát hiába jobb a 1. helyezett akksiban picit kevesebbet bír :\ Bár ha hozza a R3P szintet akkor nekem okés ! :)
    Illetve egy fontos kérdés, hogy itthon hol tudnám venni úgy a 1. vagy 2. helyzettet (bár 1. felé hajlok a teljesítmény miatt) hogy a BL nyitás ne járjék gari vesztéssel ! :)

    Ti mit gondoltok melyik lenne a jó vétel ?

    Felhasználás tekintetében. Alap közösségi cuccok, a rootolás alap dolog nálam, szeretek romolgatni, szoktam azért játszani is (Kritika, Tales of Wind), nem vetem meg a videó nézéseket se :) A képernyőt általában közepesen de automatán használom, gps csak akkor megy ha kell, a net funkciók is csak akkor vannak be kapcsolva (különösen a mobilnet) ha tényleg aktívan használom.

    Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

Új hozzászólás Aktív témák