Új hozzászólás Aktív témák

  • blue_23

    senior tag

    Sziasztok!

    Mobiltelefont szeretnék vásárolni, nem vagyok otthon a témában, ezért segítségeteket kérem. Fontos szempont az akkumulátor, kijelző, hang (telefonálásnál), jack, kamera, dizájn, ne karcolódjon/törjön (amennyire lehet). Érdekelne, jelenlegi telefonoknál milyen új funkciók vannak (lehet az is fontos lenne...). Külsőleg ROG tetszik, bár jobb lenne kék színben, viszont nem tudom mennyire számít jó mobilnak. Kitöltöttem az összefoglalót is:

    - Árkategória:
    500 körül
    - Használt vagy új?
    Új
    - Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával, esetleg előfizetésre egy szolgáltatónál? Esetleg használtan az aprón? Ugye nagyon nem mindegy, mert az árak teljesen különbözőek.
    Ahol elérhető.
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
    Hosszú táv
    - Mire használnád? (ez egy másik sarkalatos pontja a választásnak, hogy körülbelül miről van szó, azt alul lejjebb olvashatod)
    csak telefonálás és sms
    normál felhasználás, fényképezgetés, internet
    erős igénybevétel, igényesebb játékok
    fontos a multimédia (fotózás, videózás, zenehallgatás, filmnézés)
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
    Android/windows lenne legjobb, nem vagyok alma rajongó
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?
    5 hüvelyk

    Érdeklődnék, hogy ki milyen telefont használ, mit vásárolna az elérhető mobilok közül?

    Köszönöm előre is!

    Asus G531 Scar III, 240 Hz, i7-9750H, RTX2060

Új hozzászólás Aktív témák