Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz nggabi #13980 üzenetére

    nggabi, edem96 : köszi a válaszokat.
    Végül sajnos úgy néz ki, tárgytalan lett, mert kiderült, hogy az üzleti ügyfelek ügyintézése T-Mobile-nál csak 22h-ig tart (:U), az Online Ügyfélszolgálaton keresztül pedig feltétlenül csomagot kellett volna váltani, egy eggyel gyengébbre (percdíjak, kedvezmények tekintetében), így végül nem érte meg, a telefonos ügyintézés során pedig korábban ELVILEG csomagváltás NÉLKÜLI, csupán szolgáltatóhoz (nem díjcsomaghoz!) kötődő hűségnyilatkozatot ajánlottak fel (ezek szerint ilyet is lehet), de ezt meg ugye nem tudtuk már elintézni a telefonos ügyintézés lezárása miatt, mert online nem kínálta fel ezt a lehetőséget (cserébe 0 Ft-os díjat, viszont csomagváltással, de ha már 2 év hűségnyilatkozatot vállalok egy csomagra, akkor már jobb telót szeretnék ennél).

    De ha mégis érintene a dolog: a "ha nincsenek nagy igényeid ennyiért jó vétel. átlagos használatra jó lesz" nekem picit túl általános. :) Mire gondolsz? A kijelző minősége gyenge? A kamera? Itt találtam rövid összefoglaló véleményt a Mini 2-ről, nem tudom, ez mennyire helytálló más szerint is: [link]. Erre gondoltatok? Vagy konkrétabban?

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák