Új hozzászólás Aktív témák

  • juuzer

    addikt

    Sziasztok!

    Most én kérnék egy kis helpet :D Szeretnék valami nagy képernyős, jó üzemidejű telót olcsón. Amiket kinéztem:

    - Xiaomi Redmi 5 Plus
    - Xiaomi Mi A1
    - Meg esetleg még Talán a Honor 6x (A 7x tetszik de az már sajnos túl drága.)
    - Talán még a Redmi 5A Prime is szóba jöhet, bár szerintem a 435 már kissé gyenge lenne.
    - A Nokia 6-on is elgondolkodtam, igaz a kereten felül van, viszont nagyon jó a build qualityje.

    A lényeg:
    - jó de inkább kiemelkedő üzemidő
    - játszanék is rajta
    - dual sim és/vagy bővíthetőség
    - mindenképp új legyen
    - jó beszélgetési és fülesre jutó hangminőség (természetesen az árhoz mérve, plusz azért az S7-nél ne legyen rosszabb, az így se olyan kiemelkedő)
    - ne legyen ergya a képernyő (fakó, rossz betekintési szögekkel, esetleg egy polarizáló réteg örvendetes lenne)
    - ár max 60k

    Igazából a 2 Xiaomi között vacillálok, egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy melyik legyen. A Mi A1 tetszett eddig nagyon, de valahogy most a Redmi 5 plus is elkezdett tetszeni (igaz a hátulja szerintem továbbra is sokkal szebb az A1-nek).

    Szerintetek melyik vállalhatóbb? (Tudom, hogy ezt a Stock-MIUI preferencia döntené el, de tényleg tanácstalan vagyok :( )

    Előre is köszi a helpet! :)

    [ Szerkesztve ]

    Vamos a la playa.

Új hozzászólás Aktív témák