Új hozzászólás Aktív témák

  • kóóó

    aktív tag

    Sziasztok. A segitsegetekre lenne szuksegem baratnomnek szeretnek egy telefont a torott Samsung S5 levaltasara. Nem akarja lecserelni, mert annyira megszerette, hogy millioszor leesett mar, de meg mukodik, hiaba repedt a kijelzoje.
    Na most szeretnem meglepni egy uj teloval.
    Viszont o most Angliaba van, szoval oda rendelnem a telefont neki. Igazabol, netezes, parszor fotozas es es facebook, messenger es a legfontosabb, hogy mindig elerheto legyen es feltudja venni a telefont a munkaja végett. Meretben az S5 volt neki a tokeletes, de azt mondta lehet nem baj, ha egy picit nagyobb is lesz.

    Gondolkodtam Xiaomi keszuleken, nem tudom jelenleg melyik a legerosebb vagy a legjobb vetel koztuk.
    Leeco mobilokat is nezegettem, ott van az S3 az nagyon jo arban volt nemreg 30-40 kozt megkaphato. Es az ar azert eleg fontos, csoro tuzolto fizubol nem igazan tudok 100 ezeres telefont venni neki. :/
    Esetleg valamelyik Meizu keszulek vagy most lattam Vernee keszulekeket akciosan kb egy arban a Leeco S3-al.
    Tudom eleg tag a repertoar, de fogalmam sincs ezek kozul melyik lenne a befuto es ar/ertek bajnok. Olyan 40-et akarok adni erte $-ban.

    Elore is koszonom mindenki tippjet, segitseget. :R

    Üdv.: kóóó!

Új hozzászólás Aktív témák