Új hozzászólás Aktív témák

  • Ádám16

    addikt

    válasz Ateess #116867 üzenetére

    Hát, írhatnál többet is, hogy lehessen segíteni.
    Mennyire számít az ár? Hatalmas differenciák vannak egyes készülékek között.
    Mennyire zavar a zártság? Akkor az iphone-t ki is zárhatod, ha ez jelen van.
    Mennyire fontos a támogatottság? Akkor az iPhonet válaszd
    Mennyire szereted az üveg hátlapot?

    Ezek az idei csúcsok eddig (ok, az i7 tavalyi), és mindegyik készülék másban erős.
    Ha relatíve olcsón akarsz igencsak jó telefont: G6
    Ha tetszik a Sony féle dizájn, és használnád a jóféle kameráját akár hiperlassított felvételekhez is: XZ P
    Ha szép, egyedi telefont akarsz, ahol az egyik legjobb, legstabilabb a felület: U11
    Ha nem zavar az edge kijelző, és tetszik a Samsung féle felület, a remek kijelző, és a szoftveres támogatottság: S8

    A Huawei engem a többi mellett egyáltalán nem fog meg. A garancia nagy előny, és az infra.

    Olvass teszteket, olvass topikokat, a személyedhez kapcsolódó előnyöket, hátrányokat vezesd le, és úgy tudsz dönteni.

    ÉN most, ha lenne ennyi pénzem telefonra, és nem lenne sürgős, várnék a Note8-ra, és az új iphonera 1-2 hónapot. Ha most kellene telefon, akkor S8.
    Ha viszont az iPhone tényleg fasza Amoled kijelzőt kap, és edge-to-edge lesz a kijelzője, akkor mindenképp azt venném, mert kicsit én kezdek besokallni attól, hogy a Samsungnál is 2 évig létezik egy készülék, utána pedig elavul, viszont a mostani iphone kijelzője az S8-éhoz képest jóval alulmarad.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák