Új hozzászólás Aktív témák

  • szaki1986

    tag

    Sziasztok!

    Muternak szeretnénk karácsonyra vmi okostelefont venni, mivel a régi Nokia butafonja már rakoncátlankodik.
    Szempontok:
    - ár max. 50 ezer
    - tök mindegy melyik boltból (tékomnál van előfizetése, szóval nem szempont, hogy független legyen)
    - hosszú távra
    - felhasználás: telefonálás meg néha fotózás elsősorban, de tuti talál majd vmi olyan appot amivel eljátszik majd. A lényeg, hogy ne lassuljon be 2 nap után, lehessen használni.
    - ennyi pénzből csak Android meg Winfón jöhet szóba (a legjobb egy 4"-es iphone lenne, de az drága). Nekem Lumia 925-öm van, de én tuti váltok nemsokára. Muternek valószínűleg mindegy melyik lenne (alkalmazások szempontjából azért Android jobban áll).
    - méret: ez a legnagyobb problémám. Az én 4,5"-es Lumiám is már kicsit nagy neki, viszont én meg kb. csak 5"-es telefonokat találok (rohadjon meg az összes telefongyártó, hogy csak tepsiket gyártanak).

    Emiatt szeretném a segítségeteket kérni, hogy milyen kisebb méretű telefon felelne meg erre a felhasználásra, mivel én nem találtam semmit. Előre is köszi a segítséget.

    https://www.flickr.com/photos/136049009@N07/

Új hozzászólás Aktív témák