Új hozzászólás Aktív témák

  • Anex55

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egyszer már kaptam segítséget ezen az oldalon netbook ügyben, most mobillal kapcsolatban szeretnék kérni.

    Adott, hogy - szégyen , nem szégyen- 20 éves lány létemre nem értek a telefonokhoz.
    Kijelentettem, hogy nem is akarok, nem is fogok soha. Ez most megváltozott.

    4,5 évig használtam az én kis drágaságomat w350i-t aki azonban tönkrement. Fogcsikorgatva rászántam magam a telefonvásárlásra egy nokia c3-at sikerült beszereznem. Nem jött be, na meg mint egy felvilágosodásként rájöttem, hogy 20 évesen leragadni egy szinten nagyon nem jó ötlet.

    Szóval, hogy a tárgyra térjek keresek 45 ezer forintig egy telefont ( ennyi a max. sajnos ennél többet még ha vernének sem tudnék rá szánni), minimum 5 megapixeles kamerával, vakuval. Főleg zenehallgatásra használnám ( illetve fényképezgetésre nem komoly szándékkal persze), mindenképpen újat szeretnék( vagy valami kiemelkedően jó állapotú használtat lehetőleg garanciával- viccnek nem rossz). Mivel bocsánat, fingom sincsen a mai telefonokról, hogy melyik milyen olyat keresnék amivel azért nem kellene sokat bíbelődni ( frissítések stb.)

    Most fogtok megkövezni - Galaxy Acet nézegettem eddig de elbizonytalanított, hogy sokan szidják.

    Mit érdemes vennem? Xperia U-t is néztem, de hát a 4gb hely slussz-passz nem igazán dobott fel :S

    Kérlek segítsetek egy elveszett léleknek a technika világában.

    Ja és még valami: nevettek vagy sem, de olyan telefont keresek amire fel lehet rakni a Pou nevezetű játékot. ( tehát ha jól értem androidosnak kéne, hogy legyen)

    Hálám örökké üldözni fogja a kedves válaszadókat.

Új hozzászólás Aktív témák