Keresés

Aktív témák

  • maxborn

    csendes tag

    Hali mindenkinek!
    Kellene egy kis segítség mert lassan elérkezett az idő hogy lecseréljem az SE k550-et vmi kifinomultabbra, ami sokkal jobban segít a mindennapokban.
    Nos eddig valahogy nokia e72 vagy BB között vacilláltam,de ahogy olvasgatok és nézegetem őket élőben is...hát inkább vmi érintőé (talán plusz gombos qwerty) a jövő!
    Eddig viszolyogtam a tapitól, de megszokhatóak...meg eddig 1-2 rossz példányt láttam és beskatulyáztam a többit ;)
    Szóval nincsenek egetverő elvárásaim a telóval kapcsolatban, láthatjátok hogy egy k550em van, amin még filmet is szoktam nézni...mert tudok... Meg hát na "col háború" sem igazán izgat, a mostani 176X220hoz képest bármi jobb, kivéve ami kisebb! :))

    Nos komolyra fordítva a szót, az alábbi paraméterek azok amelyek számomra szükségesek lennének a túléléshez és életem könnyebbé tételéhez:

    -a teló gyors legyen, ne s.arozzon,
    -wifi kell,az alap, 3G...is jó lenne, meg gyorsabb adatátvitel ha a jövőre gondolok,
    -GPS legyen, de sokkal inkább szükségem lenne offline térképre, akár külföldön is. Ez elég fontos lenne!
    -normál használat mellett 2 nap alatt nem szeretném töltőre dugni,
    -net, msn, fészbuk működjön, minimális böngészés, email...a kijelző mérete, törése,nagyítása stb...nem hat meg, már edzett acél vagyok, én aki wapon nőttem fel és apró kijelzőn :)
    -3,5 jack
    -multimédia---->

    kamera: legyen egy kicsit átlagosnál jobb- nem várok el tőle digi fotógéppel egyenlő minőséget,de nem ártana hogy legyen egy kis fotófény,
    előlapi kamera felesleges,
    zene:normál, nem kell hogy koncertteremben érezzem magam,
    játék: nuku, nem arra használnám,
    video: divx-et le lehessen játszani lehetőleg, de nem ragaszkodom,tudok konvertálni,nagy fiú vagyok :))
    rádió: legyen, de tudok kompromisszumot kötni

    Nos ezek lennének.
    Amiket nézegettem, ezek lehet nem egy kategóriák, de mindegyik bejött vmi miatt
    -SE X10 mini pro (qwery gombsor miatt)
    -SE X8
    -Galaxy 3 és 5 és Spica

    60ropiál nem akarok többet költeni (újonnan), lehet talán még vmi előfizus konstrukció, de nemtom most mivan a vodánál ezek közül, ui.csak voda.

    És valaki erősítsen meg abban a hitemben és meggyőződésemben hogy ne is gondoljak a symbianra (nem is tudom hogy kell helyesen leírni-pláne) vagy az email királyoknak szánt BB-kre...

    Még annyit a történethez, hogy sok telefonom volt régebben, persze egyk sem "okosteló" de eljött az időm. Eddig SE párti voltam, bejött az egész mindensége és nem tudom hogy egy samsung milyen fílinget adna...kicsit félek is miatta...Meg hogy ez az ANDROID megbízható és felhasználóbarát e!

    Tapasztalatokat, érveket-ellenérveket várnék...Ugynis akik itt vagytok, sokkal jobban tudjátok ezeket a dolgokat és segítenétek nekem nagyban...

    Kösz

  • maxborn

    csendes tag

    válasz LA_COSTE #15798 üzenetére

    Köszi. De akkor valamennyi megfelelne szerinted úgy tudásban, amiket leírtam?? Mert akkor lehet dönteni ár vagy kinézet alapján...

  • maxborn

    csendes tag

    Ááá még valami fontos..ha külföldről szerzek be egy adroidos telefont, akkor sima nyelvváltással vagy hogyan kell a magyart előcsalogatni??? Mondjuk német vodás az működne itthon magyar nyelvvel és a hazai vodával??? Mert érdekes hogy magyar vodás telóba raktam a német vodás simet és meg se nyikkant....

  • maxborn

    csendes tag

    Na még 1X mert fontos lenne:
    "ha külföldről szerzek be egy adroidos telefont, akkor sima nyelvváltással vagy hogyan kell a magyart előcsalogatni??? Mondjuk német vodánál venném az működne gondolom magyar nyelvvel és a hazai vodával??? Mert érdekes hogy magyar vodás telóba raktam a német vodás simet és meg se nyikkant...."

Aktív témák