Keresés

Aktív témák

  • fateless

    veterán

    válasz balazs0102 #3684 üzenetére

    Az X1 amikor kihozták (és még most is), az egyik legjobb hardver volt, ugyanakkor a szoftver kifejezetten rosszul volt illesztve hozzá.
    Nekem nem volt és nincs X1-em, másét nyomorgattam. Az első körben valóban lassú volt a HTC frissített szoftverrel ellátott készülékeihez képest. (Azért a Diamond is gáz volt először) A paneles kezelőfelület nem sok embernek tetszett, nekem nagyon bejött.
    Később többször volt szoftverfrissítés több-kevesebb sikerrel, de végül már nagyon jó lett a készülék. (Jogos a tesztelők részéről, hogy eredetileg is ezzel a szofttal kellett volna kihozni)

    Technikai adatok alapján a két készülék nagyon hasonló. Ha viszont kézbe fogod, a fémes SE mást sugall, mint a ropi-Nokia. Ha kell a bill, akkor egyértelmű, hogy X1. Ha kell a jó magyar navi, akkor - egyenlőre - egyértelmű, hogy X1. WM - és a vele járó praktikum - esetén X1. (Persze, az 5800 is jól bővíthető, de nem ugyanaz a kettő). Ha viszont élmény-telefon kell, akkor inkább a Nokiát válaszd. Nem azért, mert nem tudná ugyanazt a SE is, de ha a másik részekre nincs szükséged, akkor ne fizess érte.

    Ár: múltkor 80k-ért volt egy több, mint egy év garival rendelkező X1 itt az aprók közt - persze már elkelt.

    Ha e kettő közül kéne választanom, én az X1-et venném, mivel nekem az általa kínált funkciók a fontosabbak.

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Aktív témák