Keresés

Aktív témák

  • sagesz93

    addikt

    válasz zoo78 #16652 üzenetére

    az lenne a legjobb, ha megtapiznád őket élőben.
    Sokat segítene a döntésben, ebben biztos vagyok.
    Én a desirehd vagy iphone4-ben gondolkoznék.
    Esetleg valami win7-es telefon.

    [ Szerkesztve ]

  • Tim82

    nagyúr

    válasz zoo78 #16652 üzenetére

    Elírtam, A-GPS.

    Nem fogok tudni helyetted dönteni, mert mások a szempontjaim. Nekem Galaxy S-em van; a szolgáltatómnál olcsón tudtam venni egyet (gyakorlatilag csak a hűségnyilatkozattal "fizettem" érte). A vaku/LED hiányát a kameránál és a(z elvileg) gyenge GPS-t pont leszarom, mert ha lenne, akkor se használnám ki. (Gyalogos/biciklis/BKV-s közlekedéssel sokkal fontosabb nekem a térkép, mint a navigáció. Fotózáshoz meg van DSLR, amihez pedig nem viszem azt magammal, arra elég a telefon is.) Különösebben a gyári Froyo frissítés késése sem zavar. Nekem elég gyors a telefon: netezek, zenét hallgatok BT fülessel, van pár játék rajta (inkább logikai/stratégiai jellegűek, semmint 3D-sek), e-book-ot és képregényeket olvasgatok.

    Most karácsonykor volt alkalmam megtapogatni egy iPhone 4-et, barátnőm öccsének lett egy. Szerintem pár dologban kicsivel jobb a Galaxy S-nél: ezek a nagyobb felbontás és a valamivel masszívabbnak látszó készülékház. (Az iOS és az Android különbségei engem nem érdekelnek, amíg a telefon többé-kevésbé hibátlanul tudja azokat a dolgokat, amiket elvárok tőle.) De nem feszítene a csere: a Galaxy S-nek számomra egy igazi hátránya van (és az kivétel nélkül minden mostani csúcsmodellre jellemző, az iPhone 4-re is) - a rövid üzemidő.

    Desire HD még nem volt a kezemben.

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Aktív témák