Keresés

Aktív témák

  • slate777

    csendes tag

    válasz moonman #16135 üzenetére

    zárták: :D

    Minden hozzászólás segítség, úgyhogy köszönöm!

    Egy iPhone 4 volt az álmom, de most nagyon tetszik az Omnia 7 és arrafelé is húzok már, de egy ekkora befektetésnél nem akar hibázni az ember. Így voltam a Heroval is és az bejött...
    Gondoltam több ember többet tud együtt összehozni!

    Omnia 2-t használtam, de.... HD2 persze más katagória, ráadásul Sense UI stb....

    blunt: márciusig mindenképp váltani akarok, legkésőbb január vége, és utólag már nem akarok egyikről másikra váltani, viszont ha WP7-re akkora frissítés jön tényleg, akkor lehet, hogy bánnám az iPhone-t..tudom, hogy a világon máshol éheznek, nekem meg pont ez a problémám...:)

  • zack

    nagyúr

    válasz moonman #16135 üzenetére

    Ezt jó hogy leírtad, mert akkor lehet én is megvárom a WP7 frissítéseit, és lehet hogy azt veszek a T-nél, ha tényleg ennyire jó lesz mint ahogy írod.
    Samsung omnia 7 60k lenne, sajnos több fajta egyelőre nincs a T-nél. Azt sem tartom kizártnak, hogy veszek egy iPhone4-et, még 0 percesen eladom 160k-ért, és veszek belőle egy HTC HD7-et. Ez most a csúcs WP7 -ben nem?

    S Amoled kérdésre visszatérve...Omnia2 is AMOLED volt nem bántotta a szememet. Most pedig a Wave S AMOLED kijelzőjével sincs semmi ilyen gondom. Nem kétlem hogy akinek rosszabb a szeme azt bántja az S AMOLED fényereje és erőseb színei, főleg ha máshoz szokott, de enyhe túlzás azt állítani hogy ez egy általános probléma.
    Sok millió Bada mobilt adtak el eddig, és nagy lenne a nemzetközi visszhangja ha így lenne ahogy írod. ;) A fogyasztását meg össze lehet mérni szinte bármivel. A legtakarékosabb kijelzők egyike. Az IPS panel jó, én is ilyen 32" panelt használok desktop használatra, de pl. iPhone esetében több helyen is olvastam hogy közepes nyúzás mellett se megy el 1 napnál többet. Szóval mérlegelni kell, van e értelme az IPS-nek egy mobileszközben ami esetlegesen 30% is többet fogyaszthat. Hiszem a mobileszköz lényege a mobilitás, és hogy minden körülmény között, eröltetett menetben is 1 napot bírjon ki, normál használatban pedig 2-3 napot. A nagy képernyős okostelók közül pedig erre elég kevesen képesek.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Aktív témák