Aktív témák

  • aggleány

    addikt

    válasz talpalavalo #22744 üzenetére

    Senki nem védett, inkább rám szóltak, hogy ne kötözködjek. Azért, mert valaki nem ért a telefonokhoz, még nem kell leszólni úgy, hogy nem is ismered. Nem zseblámpát akar venni telefonnal, hanem egy olyan telefont, amivel szükség esetén lehet világítani is. Az pedig, hogy valakinek mások az igényei, mint amik Neked, nem biztos, hogy röhejes.

    Köszönöm, hogy ilyen építő jellegű választ kaptam Tőled, igyekszem megfelelően felhasználni. Mellesleg ha találsz egy hülye kérdést, nem muszáj reagálni rá, megkímélheted magad az idegeskedéstől. Biztosan igazad van a saját szemszögedből. Részemről téma lezárva.

    Dzsano:

    Úgy néz ki, hogy tényleg megtaláltad. :C Ez pont azokat a dolgokat tudja, amiket kell. A kijelzőre meg majd azt mondom, hogy csak 3, 49", és máris tökéletes. ;) Kicsit várni kell majd rá, meg ügyeskedni a beszerzéssel, de amúgy tökéletes. Ha ez sem felel meg neki valamiért, akkor leveszem róla a kezem, és majd másvalaki tanítgatja neki az Android kezelését. :DDD Megnéztem a Mobile Meetingen, nyomkodni is lehetett, nekem nagyon tetszett, kifejezetten gyors volt a kategóriájához képest. :K

    Arról az ezüst színű, fémházas csúcs Alcatelről nem tudsz valami közelebbit, amit a Mobile Meetingen lehetett megnézegetni? Nem lehetett bekapcsolni, de azt mondták, hogy 50.000,- körül lesz Karácsony környékén. Az nagyon-nagyon-nagyon jól nézett ki, szerintem külsőre simán veri a mostani egész mezőnyt. :K

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák