Aktív témák

  • volvoguy

    addikt

    üdv. már megvan a tűzfalam (comodo 3.0), megvan az antivirusom (Nod32 3.0), de kémprogrameltávolitót még nem tudtam választani. Én kettőt szeretnék a gépemre..mégpedig egyszerre kettő-t.
    - Az egyik a Spybot 1.5.2.0
    - De a másodikat nem tudom kiválasztani. Eddig Ad-Aware korábbi verzióját használtam. Tetszett. Most letöltöttem a 2007-es verziót, ez ingyenes, csak az a baj, hogy nem tud fele annyit se, mint ugyanennek a PRO illetve PLUS változata. (nincs benne pl. realtime protection)
    - Szoftverbázison találtam egy oylat, hogy Spyware Terminator. Ez elég jól néz ki, tud realtime-t is...csak nem nagyon ismerem, nem is hallottam róla.

    Vki tud segiteni az utolsó kettőben? Melyiket érdemes, melyik tud többet? Ad-Aware 2007, vagy Spyware Terminator?
    (Nem tudom biztosra, de van különbség kémprogrameltávolitó progik között oylan szinten, hogy az egyik csak a spyware-kat, a másik meg csak adware-okat ismeri fel és törli? - >névből asszociáltam: Spybot, Ad-Aware..?)

    köszi
    üdv

    Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

Aktív témák