Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deniro2

    senior tag

    válasz Rive #460 üzenetére

    Buff

    A lemmingeket csak megemlítettem, én is csak olvastam róluk és nem láttam a saját szememmel (ahogy gondolom te sem), a tárgyhoz az égvilágon semmi közük nincsen.

    Egyébként pedig tisztában vagyok vele, hogy pl. az államalkotó rovarok populációja kasztokra bomlik, ennek szintén semmi köze a tárgyhoz, de kösz, hogy szólsz.

    Amennyiben elolvasnád azt is, hogy mire reagáltam és nem csak kiragadnál a zövegkörnyezetből mondatokat, akkor láthatnád, hogy a felvetett téma az volt, hogy mennyire valószínű és logikus az, hogy adott populációban a potenciálisan szaporodásra képes és alkalmas egyedek között random előforduló homoszexualitással igyekszik a természet a túlszaporodást megakadályozni. Az én ismereteim szerint semennyire. Amennyiben más véleményen vagy és ezt alátudud támasztani érvekkel, én bármikor szivesen tanulok.

    Látszólag az egyetlen célod jelen esetben az volt, hogy a hozzáértésemet megkérdőjelezd, nem így ismertelek meg, de nyílván nem voltunk ellenkező oldalon eddig.

    Informatikus vagyok, van egy állategészségyügyi végzettségem, biológia érettségim és érdeklődésem a témában, tehát nyílván 1000x képzettebb emberek is lehetnek itt nálam, emellett tévedhetetlen sem vagyok, de kvázi lehülyézni nem kell, kösz.

Új hozzászólás Aktív témák