Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz parandroid #406 üzenetére

    Szívesen.
    Nem kellett messzire mennem ezért a véleményért, tudom milyen dolog az osztálytársak és egy zárt közösség által kirekesztettnek lenni:
    Annak idején mikor városból falura költöztünk, bekerültem egy olyan csoportba, ahol egyrészt a keésbé jó képességű gyerekek voltam összeválogatva, másrészt viszont ugye én meg városi voltam. Ezt velem nagyon sokáig éreztették , sose voltam befogadva igazán, nagyon kilógtam közülük, csúfolódások és egyéb dolgok áldozata lettem .Úgy kezeltek sokáig , mint valami külön állatfajt, csak mert városi gyerek vagyok. (Ráadásul ahonnét eljöttem , ott mindenkit a képességének megfelelően ''kezeltek'' , így azért elég sok midnen meg volt nekem engedve ->legdurvább óvónők csak azért nem engedtek az új helyen lábbal festeni, és egyéb kézműves foglalkozást, mert én b csoportos vagyok?! :F :F ). Sosem felejtem el:(
    Szóval tudom milyen az , mikor kirekesztik az emebrt, csúfolják, és osem fogadják be igazán. És a legtermészetesebb reakció erre, hogy az ember kvázi szeretne a középpontba kerülni, szeretné ha rá is figyelnének. Maximálisan megértem, miért vannak tehát ezek a felvonulások.

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák