Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    nemrég pörgettem ki az 1. részt, a 2.nak csak nekiálltam (most - azonban azt is még régen végigtoltam), a sztorija nagyon erős, és magával ragadó, a bedrogozott részek picit furák voltak először benne, na meg akkor hány éves is voltam :) nem vágtam a témát, de aztán leesett, sok éves netezés közben rámragadt angol révén (német nyelvet tanultam).. a 3at mondhatni full megértettem

    már csak a gta5re várok, mert ez az új rage motor + euphoria motor felspannolt! eszméletlen a fizika benne, na meg az effektek... a rendőrség parkolójában elszórakoztam az rpgvel, mivel sötét volt és nedves minden szépen kijött a játék grafija, csillogás, törmelékek mindenfele, golyónyomok... gta5ben meg mindez nonstop :DDD

    (#317) FET-MEN én a helyedben tuti raknék össze egy gamer gépet, akkor kerül sokba ha mindent elejétől veszel, de ha már van egy jó monitorod, tápod, házad, akkor csak a belét kell megvenni, ramok nagyon olcsók, egy gtx460 bőven elég egyenlőre, 30kért már lehet látni néhol, i5 sandy proci, meg egy 25ks asus deszka, mindenféle extrák nélkül tökéletes... és egy bika gépnek mondható, amin rengeteg játék elmegy, egyedül a dx11 jelent majd a jövőben gátat, de azt is lehet butítani, illetve idővel erősebb vgat beszerezni

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák