Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vinyard#

    aktív tag

    válasz vitaro #8021 üzenetére

    A Crucible valóban az, de mivel az eszmecserében a befejezésre, az alapkonfliktus feltárására vonatkoztak Spectrum szavai, így ezt figyelmen kívül hagytam.

    De, hogy a Kaszáskérdést egy, a játék elején már bevezetett, szóval nem a befejezésben előcibált deus ex machinával oldják meg, azon nem tudom mit csodálkoztok. Amikor az első részben. Sovereign csak úgy lepottyant a Toronyról, leeresztve pajzsait, tálcán kínálva a lehetőséget, hogy szétlőjék Saren halála után (ami továbbra is magyarázható ilyen-olyan elméletekkel, de írói részről nincs egyáltalán megmagyarázva, miért fingott ki ő is Saren halála után ilyen könnyen), én már akkor majdnem biztos voltam benne, hogy kb. 2 variáció van:
    Vagy tökösek lesznek az írók, és hagyják kiírtani a galaxist,
    Vagy jön valami, soha nem látott, soha nem halott csodafegyver, aztán egy csapásra megold mindent.

    Már maga Sovereign olyan fenyegetés volt, hogy csak pislogtunk, és akkor elképzeltem egy, még ha nem is ilyen hatalmas példányokból álló, de hatalmas létszámú sereget...rögtön tudni lehetett, hogy egy ilyen sereggel szemben semmi esélyünk nincs. Csak valami csodafegyver segíthet rajtunk. Szóval igazság szerint, egy jól megalapozott megoldástól már a ME1 elkapálta magát, amikor Sovereign olyan seregekről beszélt, ami minden bolygón elfeketíti az eget...

    Aztán a ME2 is eltelt úgy, hogy semmit nem hallottunk erről a csodafegyverről. Igazából a második részbe kellett volna belecsöpögtetni, hogy talán létezik ilyen...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák