Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz FehérHolló #2344 üzenetére

    Azon, hogy megígérték a nagyobb felbontású textúrát, és eddig semmi jel nem mutat arra, hogy ez benne lenne megjelenéskor. Nálam most a Mass Effect 2 17,9 GB helyet foglal el, ebből 6 GB-ot a DLC-k tesznek ki. Azaz telepítéskor a második rész 12 GB volt.

    Ergo ha a Mass Effect 3 10 GB lesz, akkor az tényleg azt jelenti, hogy nem fog részletesebb textúrákat tartalmazni. Persze ezzel egyáltalán nem panaszkodni akarok, nekem úgy is megfelelne, mint a ME2 szintje. :K

    Persze előfordulhat az is, hogy benne vannak a HD textúrák, és maga a játék van annyira megnyirbálva, hogy később dupla mennyiségű DLC formájában kiadhassák. :U

    Ui.: Én meg azt nem értem, miért kell mindjárt mindenkinek úgy visszaszólni, mintha előre temetném a játékot (Lásd: Alan Wake teszt topikja, megy a fikázás ezerrel).

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák