Új hozzászólás Aktív témák

  • Vidala

    senior tag

    válasz L3zl13 #1593 üzenetére

    SPOILER
    Nem gondolom, hogy a végső esélyeket döntené el, hogy megtartod a Collector bázist, vagy sem.
    Én is inkább afelé hajlok, hogy Paragon/Renegade vonalon lesz jelentősége.
    Paragonként egyértelmű az elpusztítása (a megmentett anyag kicsit hajaz a StarWars-ra), szerintem is Mr. Illusive Man kezében nem lenne az olyan jó dolog. Lásd Jack-et.
    Renegade-ként megtartanám a technológia kutatása miatt, de valami más hátulütőt kinézek belőle. Heartbringer meghekkeli az ennek alapján fejlesztett fegyvert, vagy TIM kattan meg (vagy már ugye meg is van). Szóval én annyira nem bíznék benne.

    Én azért kíváncsian várom paragonként, hogy az egyes fajok mennyire békélnek meg egymással. P. Tali és Legion konfliktusa is pozitívan alakul(hat), ugye a végén Tali ad info-kat magától Legion-nak.
    Azt én sem gondolom, hogy egy-egy ilyen elég lehet a győzelemhez, viszont a csata kimenetelébe, vagy a végső veszetség mértékéra lesz hatással. (pl. ha nem békülnek ki, akkor egyik-másik-mindkettő végleg elgyengül/kipusztul).

    Szóval egy újabb faj / titkos fegyver képbe kerülése a legvalószínűbb folytatás.

    CoVboy Forever!

Új hozzászólás Aktív témák