Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolfy_

    tag

    válasz -conrad- #103 üzenetére

    szia

    bar az uj szabalyokban nem vagyok teljesen otthon, de azert probalok valaszolni. :)

    - a ''csillogos'' lapokat a foil nevvel szoktak illetni. nem tudnak mast, mint a sima valtozat, csak ritkabbak, ezert ertekesebbek. van aki szereti oket, en meg nem tudotam megbaratkozni veluk. :)
    - haunt. ez ha jol latom - ha nem, akkor majd ki leszek javitva :) -, hogy ha meghal, akkor valasztasz egy celpont lesz, akit ''haunt-ol''. es a lent leirt effekt akkor sul ki, amikor az a masik leny a graveyard-ba megy. a konkret lapnal ketszer kapsz 1/1-es denever tokeneket, egyszer mikor ez a leny a jatekba kerul, masodszor mikor a haunt-olt leny a graveyardba.
    - a bloodthirst azt tudja - megintcsak a kartya szovege alapjan -, hogy ha az ellenfel sebzodik abban a korben, amelyik korben lehoztad, akkor kapja a +1/+1-es countert.
    - a vigilance az passz.
    - ugyanugy, mint a denever tokeneknel. tehat ketszer van discard.

    amugy neten erdemes korulnezni, tuti van ahol a kulonbozo kiadasok spec. tulajdonsagait irjak le, en csak az alapjan kovetkeztettem most, amit a lapokon lehet olvasni.

    a lapok ''josaga'' kapcsan is a neten erdemes nezelodni, az hogy kulonbozo oldalakon (en a www.mtgfanatic.com-ot szoktam nezni, de van www.starcitygames.com is, meg csomo masik is) mennyiert lehet rendelni az adott lapot, sokat el tud arulni. bar mivel meg uj a kiadas, lehet hogy nincsenek ''bearazva'' a lapok.

    es udv ismet a klubban! ;)

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák