Új hozzászólás Aktív témák

  • tlac

    Topikgazda

    válasz TonTomika #5376 üzenetére

    illetve feltettem az sleep enabler-t kext utilityvel de sajnos meghalt a gép, és kernelpánikkal indul -x bootflag-gel is, szóval most teszem újra

    emiatt felesleges újratelepíteni, elég lett volna csak törölni az /e/e-ből
    -v -x -s-sel valószínűleg tudtad volna javítani

    a sleep enablerből az osx verziójához megfelelő kell
    pl. 10.6.3-hoz: [link]

    Egy olyan kérdésem lenne, hogy miért van az, hogy a vinyókat külső tárolóként mutatja, még a Macintosh HD-t is. Ezt mi okozhatja?

    szerintem az ahci miatt lehet, de van rá olyan hack amivel az ikonokat le lehet cserélni, de én sose foglalkoztam ezzel

    Ha a vinyóra feltelepített bootloader-be beleteszem a VGA kextet, attól függetlenül a System/Libary... -ba is bele kell tenni? -Ezek a dolgok még nem teljesen tiszták.

    szerintem elég az egyik helyre, nekem csak az /e/e-ben vannak a plusz kextek
    viszont a videokártyához lehet csak /s/l/e-ből fog menni
    de ezt próbáld ki, mert engem is érdekel

    Megfelelő a kext utility, vagy inkább csináljam terminálból a kextek telepítését?

    én csak az /e/e-be dobáltam be őket, nem futtattam hozzá semmit
    de ha az /s/l/e-be rakod, oda már szerintem érdemes használni valamit, ami könnyíti a folyamatot, mert hogy itt a jogokra is figyelni kell, meg a cachre is

    Update: hanggal van egy olyan probléma, hogy vagy maxon megy, vagy sehogy (mute). VoodoooHDA.kext van fent.

    keress másik kext-et

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák