Új hozzászólás Aktív témák

  • attilav2

    őstag

    Nekem is sikerült a frissítés 12.3-ra, kis figyelmetlenség miatt csak másodjára jött össze.
    Ugyanis a frissítés telepítése utáni első újraindításkor a Clover-ben az 'Install macOS preboot' vagy vmi ilyesmit kellett volna indítani és addig innen indítani amíg ez el nem tűnik, de én a normál macOS preboot-al indítottam, kiírta hogy sikertelen a frissítés. Újból elindítottam a frissítést letöltötte, elkezdte felrakni megint, de most figyeltem és első újraindítás után amíg el nem tűnt mindig az 'Install macOS preboot'-al indítottam, jóideig szöszölt a telepítéssel, volt pár újraindítás, végül eltűnt a clover-ből az 'Install preboot', a normál macOS preboot-al indítva már a 12.3 fogadott!

    OC-val még mindig nem jutottam dűlőre, a Smiley félével próbálkozva(a serialokat újra generáltam OC-toolsban) fekete képernyőt kapok Gigabyte logóval. A QuickEmu által a linuxos Monterey Qemu vm-nek generált opencore efi bebootol, el is indul vele a rendszer, bekéri a filevault jelszót, de aztán megszakad a betöltés.

    [ Szerkesztve ]

    -||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

Új hozzászólás Aktív témák