Új hozzászólás Aktív témák

  • qwertly

    addikt

    válasz Nyugdíjas #1829 üzenetére

    Tudom mert ez már kellet újra raknom a vistát de 10 alatt megvolt :).Elején az acronisal megcsináltam minden lemez művelettett feltetem az OS sectort is és működött.Ez után az iATKOS 4i tettem fel fel is ment de újra indulásnál nem ajánlotta fel a OS sector,hogy átkonvertálja vagy hogy melyik op induljon el mert egyből a leopárd boot menüt indítja itt azért választhatok,hogy melyik partició induljon ell.Ha C akarom indítani akkor win hibával leáll,hogy nem találja winloaden.exe fájl.Ha pedig a leopárdot választom akkor el is indul de, akartam a D meghajtón levő képeket nézegetni csak azt láttam,hogy ha a jpeg fájlt megnyitottam az alap képnézegetővel egy ? mutatott.Ha pedig mp3 zenét akartam meghallgatni akkor ituners ment de hang nem volt.Ez után állítgatni akartam a vezérlő pultba :B a képernyő felbontást akkor elsötétült a képernyő és utána az is maradt.Megy a winyó de nem tudok a képernyőt állítani mert teljesen sötét. :O.Ez után reset a leopárt boot indittva és onan kiválasztva a C partíció az nem indult el mert mint írtam hiányolta a winload.exe fájlt újra indítás telepítő lemez javítás ekkor megy a vista de a D partíción levő fájlokat ás mappákat nem látom pedig ott vannak mert jelzi,hogy elvan foglalva a partíció.Most itt tartok :D.A noti egy Dell gép [link]

Új hozzászólás Aktív témák