Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Freezee

    senior tag

    válasz djszido #3822 üzenetére

    Jól szóltál :D, de valaki nem érti hogy nem csak 1-2 szempont létezik és nem csak univerzális megoldások. Én pl alaplapot úgy választottam hogy belemenjen a 8-9 generációs proci a memóriát hogyan kezeli ATX-es és fehér színűnek kell lennie a modding miatt :B .

  • #70339072

    törölt tag

    válasz djszido #3822 üzenetére

    Te magad megválaszoltad a kérdést. aki 20k ért vásárol lapot az minek nézegeti a 100k s logiteket? mert a józsika ajánlotta azt is a youtube-on? Az én észrevételem az hogy két külön dologról beszélünk. pl telefonra se szoktak z906 ot rákötni, pedig valszeg azt is meg lehetne oldani ha valaki nagyon akarná. Másképpen mondva minek mélynyomó ládás hangfal szett egy trabantba? a motorhang tönkre fogja tenni a hallgatni való zenét tudod?. Amint azt látod csak ennyi a köze egymáshoz. Jó magam is a minőségre utazom, ezért sem vásároltam noname cuccokat soha. És bizony nézegetem a Creatívos hangkarikat, (mert ugye az lenne a régi jól bevált minőségi dolog) ugyan úgy ahogyan az asus alaplapokat, intel processzorokat, és a logitech z906 os hangfalakat stb. Ergo, nem azt vizsgálom hogyan lehetne a legolcsóbban megúszni egy szükséges kiadást, hanem azt hogy az adott minőségibb alkatrész hol a legolcsóbb. És ez bizony nem mindegy. Akárhogyan is legyen szerinted a logitech z906 általad nevezett legalja hangfalszett, vagy belépőszint, az én nézőpontomból zászlóshajó. és ezt kerestem ezt használom nem bántam meg, sőt ha kell az alaplapi vacak szar 8.1 is ledönti vele a falakat ha kell. és még csak nem is rossz minőségben.

Új hozzászólás Aktív témák