Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djszido

    tag

    válasz #70339072 #3808 üzenetére

    Én meg pont azt mondom, hogy nekem a 40 ezres lapon minősíthetetlen integrált hangkártya van. A gyártók általában feltűntetik, hogy milyen chip van benne, de azon kívül semmi egyebet nem írnak, pedig a minőség legtöbbször a körítésen múlik. Hiába teszik rá a legjobb chipet, ha gyengén árnyékolják, és búg amikor bármilyen forgalom van az USB buszon. Egy modernebb PCI-E hangkártya viszont nincs összeköttetésben az USB-vel, sőt a jobbak még saját tápcsatlakozót is kapnak.
    Pár hozzászólással feljebb leírtam a véleményem az integrált hangkártyákról, és nyilván okkal vettem én is a Xonar-t. Persze akinek nincs füle hozzá, az hallgathatja PC speakeren is a dolgokat.

  • Freezee

    senior tag

    válasz #70339072 #3808 üzenetére

    Értem..ha te azt mondod, akkor biztosan úgy van... :C
    A hangkártya gyártók a gonosz multik akik átvernek, és teljesen hasznavehetetlen cuccokat sóznak ránk :D
    Az összes mérnök, user és társai hülyék aki szerint jó a hangkártya és be tudják állítani és hallják a különbséget..aham ...mesélj még :DDD
    Értem tehát csak a zeneszerző hallja a jó hangokat ..akkor miért is jártak emberek koncertekre meg operákba, meg olyan helyekre ahol ezeknek a szuperhallású zeneszerzőknek a műveit lehetett meghallgatni???? Mert a te meglátásod szerint ott mindenki csak a nagy "semmit" hallota és csak a zeneszerző hallota a "zenét" :D.
    Az meg hogy nincs különbség egy 35.000-40 alaplap és egy 100.000 ft os között, az már OMG kategória :Y ...bár ha jól belegondolok tényleg nincs különbség árammal megy, mint a számológép is, miért nem veszünk azt?

Új hozzászólás Aktív témák