Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szada85

    aktív tag

    válasz simonjoe #267097 üzenetére

    Ami már az egész történet kezdete óta "zavart", hogy úgy kezdödött az egész SEAT-kaland, hogy "megdiózzák, és csókolom" én ekkor annyit kértem tölük, hogy "ha már úgyis lenn van a szívósor, akkor tudnák ellenörizni és ha kell tisztítani a 4 injektort a szívósorban, biztos ami biztos?"...
    Aztán erre hívtak fel utána legközelebb, hogy "áhh megvan, a 4 direkt-injektort (a hengerfejben lévö, tehát nem is a szívósoriak) kell cserélni, és elmúlik a hiba".... :U

    Onnantól egyszer nem került szóba sem a szívósor, sem az ottani injektorok, sem hogy koksz lenne.
    Egyetlen egyszer vetette oda a szerviz-tanácsadó, azt is akkor amikor direkt kérdeztem, hogy a szívósort megnézték? "Persze-persze, mindent megnéztek, semmilyen lerakódást, kokszot nem találtak"... ezek után érthetö a gyanúm. :)

    Tudom-tudom, most jön majd, hogy az én hibám, minek zavarom össze öket, nincsenek felkészülve valakire, aki picit jobban ért(het) az autókhoz, az átlag ügyfél gondolom mosolyogva odaadja a kulcsot, kifizeti a számlát a végén, és örül, hogy gurul az esernyöje tovább. :D

Új hozzászólás Aktív témák