Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz focvis #267533 üzenetére

    Nem úgy működnek a gombok.
    Telefon fomb a kormányon felhozza at AA híváslistát vagy névjegyzéket, de a görgő már nem léptet rajta. Vezetékesen és mentesen is így megy.

    Régóta szellőzőn volt a teló, nem volt ilyen bajom. De WAA dolgozik rendesen, ha töltöm is, jönnek is az alarmok, meg forró is.[kép]

    Szerk:
    Kerékagyra szerintem se kellene semmi. Nagyon maximum 1-2 csepp(!) wd40-el áttörölni, amivel kb száraz marad.

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    Az nem rossz, Oktávokkal is könnyen be szoktam vinni 6 alá.

    Időjárás app: Weather Underground.
    Pontos, korrekt megjelenés, szeretem.
    Alternatívként a gyári droidos (weather.com-os adatokkal).
    Szél, csapadék nekem fontos.
    Karomon meg a garmin szokta jelezni, bár nem olyan pontos mint az előző kettő.

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    válasz macilaci78 #267609 üzenetére

    Egyik izzót sem venném. NB Silver a tuti kompromisszum, vagy a hasonló Megalightok (70-90), vagy Bosch +90es ha izzót akarsz.
    Sárga ,standard fényű izzót nem vennék.
    yt

    Más, #napifogyi:
    Mentünk a bálnával Bp-re, felfelé el is rontotta az átlagot a meglepően nagy forgalom. Hazafelé így M1/M7-nél leállítottam hogy külön is lássam. Anyábak is kezd tetszeni a gép, meg ha nem váltom el átlagjuzerrsen, kellemes a dinamika is, azt is mondhatjuk hogy jól mén, volt hogy anya is picit elmosolyodott - vagy csak rajtam ahogy szórakozok :) .
    [kép]

    focvis: Uh. Ha átszereled, menjen jobb oldalra majd.

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    válasz krypton #267657 üzenetére

    Érdemes kockáztatni?!

    Ha Primacy 3 és 5 év feletti, azonnal csere. Ha Energy Saver+ 4 év felett, azonnal csere lenne részemről.

    Haverom a hankokkal eljárt így egy darabig. Ja igen, amíg kanyarban durrdefektett kapott rá, és meghempergette az szántófdön a swiftet. Utána (gtk, de megcsináltatta) cserélte a gumikat.

    Biztos elmegy még valameddig. De meddig, egy vészfékezésig?

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    válasz DeathAdder #267702 üzenetére

    'Mivel nincs felkészítve az autó műszakira '

    Instant ban

    ;]

    Amúgy mi az ami miatt nem menne át egy magyar műszakin? Kavics a szélvédőn, fólia, piros rugó, ledes rendszámtáblizzó?
    Mert szar műszaki állapottal simán lehet vizsgázni sajna.

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    válasz Qru #267721 üzenetére

    Tudom, ma Magyarországon inkább az a jellemző, hogy a faszántos verdákon ha van valami pluszban (tuning féle), az a bukó.

    Mert ha...
    Kormol? Nem tudják mérni.
    Lámpák mattak? Nem mérhető.
    Lámpa gyenge? Lefelé visz? Felfelé visz? Nem jó a vetített kép? Nem mérhető.
    Szar a fék? Eltérést mér, hiába méri a pedálerőt, több hullagyenge fékes autót vezettem műszaki után.
    Szar a lengéscsillapító? Az a mérés vicc, kisebb guminyomással tök jó eredményt ad. Extra/tuning csillapítólat is néhanrosszabbra méri mikor sokkal jobban mozog vele az autó.
    Motorikus gond van? Nem mérhető (gázt nem mérnek).
    Ablaktörlőt, klímát, tükröt kinek mikor ellenőriztek? Ugye?
    Öreg, repedezett, csikorgó gumi? Nem mérhető.
    Folytathatnám sokáig... És a jóindulatból kis hibával had menjen át, mert így többen hozzák majd hozzám az autót típusú vizsgahelyek, több tucatnyi romot tudok amit átengedtek, egy részüket vezettem is utána. :(

    Ellenben a repedés ami nem látszik és üveg tetején van? 4 helyen bukó. Műbizonylatos fólia, vagy "szerintem ez alacsonyan van ez az első fólia csík (nem mérhető!)", ledizzó (manapság a jó is bukó mert félnek, a szar világításososkat eszdjék is ki).

    Hogy a hibátlan autómra (szélvédő csere után :W )beírtak egy hibát, hogy ne kapjanak újabb büntetést?

    Magyarország, én így szeretlek :U

    Aki meg úgy használja az autót, hogy tudja, hogy xar, nem menne át műszakin, azt nem kommentelem. És nem értem.

    Sokan megvárják amíg több dolgot is tönkrevág egy hiba, majd kétévente így összejön fél-egy tucat dolog, amit kinél olcsóbban kell gyorsan javíttatni műszakira :U .
    De hát ha alacsonyan a léc, a bontószökevényelet soha sehol nem szedik ki, miért ne csinálnák a felelőtlen, saját zsebük ellen dolgozó emberek?

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    válasz Peter.70 #267761 üzenetére

    Na várjál, az hogy nem fiatal a magyar autópark, és hogy
    -igénytelenek és lusták a tulajok (igen, lusta megnézni a könyvet!
    -igénytelenek a szerelők (és képzetlenek/beleaszarnak, plusz sokan direkt le is húznak)
    -szinte semmit nem ér a műszaki vizsga (!!!!!!)
    az két különböző dolog, mégha az ingerküszöböt kicsit el is tolja az idősebb járműpark.

    Pár éves prémiuomokon is ott van nyáron a téli linglong gumi, márkaszervizek sem képesek normál olajat se beletölteni az autókba, gumi és világítás terén a bányászbéka segge alatt a tudás és igényszint - be se tudják sehol rendesen állítani! Komolyan nem, sok helyen voltam, és párszor fizettem is érte, és rengeteg embernek javítom ki azt, amiért fizetett hogy beállítsák. Nem is tudják hogy kell, és az odatolós műszerrel nem is lehet rendesesn beállítani, ha tudnák is hogy kell rendesen használni - de nem tudják.

    Amíg a külföldi műszakin megbukó autók itthon csont nélkül átmennek, ne csodálkozzunk hogy nyugat európa roncstemetője vagyunk. Ellenben amire típusengedély van osram ledizzó+autó kombóval kérnék egy külön műszakit, minden állami helyről azt válaszolják hogy nem lehet, ez nem lesz nálunk akkor sem legális, és ezekkel basztatnak csak, nem is látom hogy lenne bárki részéről igény a változásra.

    Hungarikum: Korának megfelelő állapotban = lefingott, karbantartásmentes szar.

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    válasz Szada85 #267795 üzenetére

    Ne már, épp eldöntöttem vérző szívvel, hogy a harmad motorházra 45, meg tükrökre a 2*10k sok. :(

    Amúgy csominál lökösre került fólia (15k) az baromi szép lett.
    Szívem szerint meg sináltarnám full géptetőt, de az bő 100k :O

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    válasz Teasüti #267825 üzenetére

    Ha a tied a tetőkorlátos, arra oké. Ha nincs, akkor kevésbé lennék vele bátor.
    Mennyi egy ilyen sátor, vagy vagy 1500£, nem?

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    válasz Teasüti #267837 üzenetére

    70-75kg-t elbír (-tetőcsomi, bringatartó), persze. De hosszabb cuccokhoz kell a tetősín, hogy elég távol legyenek a pontok, ne 70 centin legyen az alátámasztás csak.

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    Megérkeztek a tépőzáras hálós zsebek...

    Idáig jónak tűnik :)

    szabonagyur: Lemez alá egy rugó?
    Valóban jobbkormányos setupot hoz nálad az AA.

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    válasz macilaci78 #267901 üzenetére

    [Emag] , bár én [aliról] rendeltem.

    És már várom a következő csomagot is, ami hülyeségnek tűnt addig, amíg meg nem láttam a gyárit a kerekemen, amiről kiderült hogy praktikus és jól néz ki :D
    [kerékcsavar kupak]

    kisza25: Kalaptartónál próbáltam, picit igen. Nem nem fogom leszedegetni.

    Betöltő: Nem zárja a kp zár mint jellemzően az európai autóknál? Fura.
    De nézd a magyarosan pozitív oldalát: Talán nem fúrják ki a tankod ha benzint lopnának. Talán.

    XP és 208 kulcsos, a Megane és C4 ST meg kp záras betöltő fedéllel rendelkezik. Megane esetén a keylessel kombinálva okozott meglepetéseket eleinte, mikor elmentem ablaklehúzóért tankolás közben pár méterrel messzebb (bezárt az autó), majd tankolás után be akartam hajtani :DDD

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    válasz -secret- #267918 üzenetére

    A hálósról itt van a kép.

    Tudom hogy említettem, és kötözködő bunkónak tűnök/vagyok :DDD , de echte tájkép 267914...
    Nem tudom milyen telefonod van, ha nincs veszteségmentes zoom, (pixeleken a 2× is elfogadjuk annak), akkor csak simán vágj, és 16:9-be ha oldalról csinálod, 2:3 ha ferdén szemből. Próbáld úgy, hogy a kép magasságában 50-70% között töltse ki a téma (ha autó) a képet, és minél kevesebb ég legen rajta.
    Ha ember a téma, akkor a fej felett 15-20% hely legyen a kép tetejéig, és elég akár deréktól hogy benne legyen. Többet ígérem nem pofázok bele :R

    macilaci78:
    Gumis csomitálca:
    Mióta Meganeba megvettem a Frogum Pro tálcát, azóta az a kedvenc, műanyagokat meg előtte se szerettem, ilyeneket használtam inkább mint a 208ban: [link]
    Oda azért választottam, hogy tudjam használni a rendszerezőt/osztót, majd kiderült, hogy innivalót, egyéb cuccokat simán megfognak rajta a rekeszek magában is, nem olvad meg (mint a műanyagok), és sokkal minőségibb, strapabíróbb. [link]
    C4 ST-be meg mivel elérhető volt, nem is volt kérdés :) [link]

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    válasz Qru #267930 üzenetére

    Meg az autó se ;]

    -secret-: Amit a 4 csomagrögzítő szem közé feszítenek ki? Szedánokban van amúgy ilyen szem?

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    válasz bandus #268032 üzenetére

    Tetszik? TS DF2.0?
    Aurisok, Corollák esetén szokott lenni néha csalódás élőben, bár ez mát nem olyan minőségű mint elődei. Ha az ülése is kényelmes, uccu.

    Legkevesebbet akarom bukni esetén nem új autót szoktunk kigurítani, hanem mondjuk a 3 évest :) . Az még mehet felfelé is árban.

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    válasz bandus #268051 üzenetére

    (Pro)Ceed vagy hibridekből Niro, Megane Captur E-Tech? Upsz, nincs már hibrid Megane?
    Vagy a kistesója: [link]

    Németak javuló tendenciát mutatnak; a citoren márkaszerviz is válaszolt hogy mit csináltak (ahol a bálna visszahíváson volt).
    Jó, a másik szerviz nem, és 44xxxkm-nél úgy gondolták citroennél a 50k-nál esedékes gyertyacserét nem kell még megejteni, de most 72k km magasságában csaknem a gyári van még benne. Tökömbe, inkább kéne rakni bele egy új szettet... :( [link]

    Nagy kérdés még mindig a szívó oldali takarítás, de gyorsan kéne kitalálnom, mert lassan olajcsere :D

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    válasz focvis #268075 üzenetére

    Kérdés hogy én csináljam(és turbós autó lévén utána el fog e tűni a hibajelzés hogy lehúzom a csövet), vagy elvigyem valahova :)

    Megkérdeztem a Pásztort is, nincs rá művelet, előírás. Ha baj van, kicserélik azt a fődarabot ami koszos ;] . Mondjuk ez nem vicc... :U

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    válasz bandus #268111 üzenetére

    Sejtem a választ, de azért megkérdezem: Kellenek ekkora batárok? :)

    Az én mentségem a gyerek és a bringasport [link] (2-3 bringával szoktunk útra kelni, amit bentre szoktam rakni) a nagy autóra.
    Korábban sokat jártunk túrázni és bringázni, meg sokat kellett cuccolnom, azért is voltak azok, amik:

    2007-2012 XP 1.8 16V

    2012-2019 XP 1.6 16V @117LE

    2019-2023 Megane Grandtour 1.6 16V @124LE

    És bálnácska, 2023- C4 SpaceTourer 1.2 Puretech

    Szóval nem hiteltelen, hogy azt mondom, csak akkora autóra célozzon az ember, amekkora tényleg kell, mert ekkora kellett, családban és ismerősök is többször mondták hogy vegyél Grand ilyet meg Grand olyat, nagy egyterűt, nagy suv-ot, stb. Akar a tököm sokat költeni üzamanyagra, alkatrészre, meg nem szeretem ha a méret a vezethetőség rovására megy. Ezerszer inkább rakok fel évente 2× boxot a tetőre, minthogy mindig a nagyobb tengelytávú, billegő farú telefonfülkét terelgessek, aminek a nagyobb terhelhetőség miatt olyan rugói vannak, mint a személyszállító vonatkocsiknak. Vagy suv-ként ezt még megfejelik emeléssel és kőnehéz kerékkel és szar hangolással is esetleg. No way. :N

    Bár tudom, ott van a tetszik paraméter is, meg egyebek. De pl a kis crossoverek is lazán hoznak kompakt méretet és kifinomultságot (Capturt vezettem, bizton állíthatom, de a hrv, csomi kivételével a c-hr, 2008, Niro is úgy vélem tudja). Attól eltekintve, hogy nem is feltétlen kell mindenkinek emeletes autó.

    Tom1339: A toyota tágas manapság nem nagyon állja meg a helyét, corolla ok, corolla cross nem az, rav4 elődjéhez és psa-hoz képest (akik egyterűt álcáznak suvnak) nem az.
    Pedig az előző rav4 és cr-v álcázott eygterűek voltak még szintén, de most a pluginhibridség miatt mind ezek, mind az európai/koreai kombik sima változatánál is megszüntették az ügyes bővíthetőséget, normális csomit. :O
    Bár pl a C-HR-nél nem tudom mi volt az oka, mert abból nincs plugin, de konkrétan másfélszer akkora csomija van a 208asunknak telejs méretű pótkerékkel, mint a C-HR-nek szükségpótkerékkel. Értem, hogy multilink de azért nem a pöcsöm magasságában kellene hogy kezdődjön a padló, majd másfél arasz múlva már ott is a kalaptartó.
    Elől a félpanoráma tető és icockpit miatt érződik nagyobbnak, hátul a több fény és üveg és kicsit több lábhely miatt, amúgy meg sokkal nagyobb autónak tűnik kívülről a toyota, gyakorlatilag kétszer annyiért vásárolt nagy autót a kis gyösszel összehasonlítva nagyon nem érződik hol a fenébe a kétszer annyi lóvé benne, beleértve a vezetést, megvalósításbéli finomságokat, jóságokat.

    #napifogyi: Hogy ontopik is legyek, pár napig nem szinkronizált a mycitroen, most végre megint megy, júniusi átlagom 4,9l/100km a 223km-re (május 5,3 1035km-re)

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    válasz cappa72 #268126 üzenetére

    Nem neked, neki kell-e most Rav4 meg Austral :)

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    válasz Tom1939 #268129 üzenetére

    "Előtte scrossom volt (ami különben szerintem tök jó ebben a belső külső méret arányban)"
    Ültél te már Xsara Picassoban? ;]
    XP - S Cross szé/ma/ho/teng.táv (cm): 175-178 / 163-158 / 427-430 / 276 - 260

    De ha nem vagyok genya, akkor ott a 2008 mint hasonló korú/generációs/árú és jellegű jármű. Abba direkt nem megyek bele, hogy egyéb téren mekkorák a különbségek, mert párezer karaktert el lehetne sütni, és a topik nagyját nem hiszem, hogy érdekli. :)
    Szélvédő, i cockpit, üléshelyzet, műszerfal, középkonzol elhelyezkedése alapján elől simán tágasabb(nak érződik), hátul is picit, hátrébb meg végképp nyílik az olló.

    Szóval szerintem nem (olyan) pazarló a hellyel az S-Cross (mint a CHR), de a jó helykihasználás messze nem ilyen.
    HRV vagy egyéb nyalánkságot azért nem rakom mellé, mert az drágább volt. De Captur, C3 AC/Crossland is mellé rakható (2008al közös alapok), Stonic, Kamiq, anno a Rapid Spaceback, stb szintén legalább ilyen jó.


    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    válasz szabonagyur #268138 üzenetére

    Én ugyanúgy szeretem a HRV-t is, csak arra azt mondjátok almát körtével :)

    Arról meg nem tehetek, hogy a suzukinak csak kettes alával megy az autótervezés, és csak kisautó alapokra. Arról sem, hogy a franciák jók szoktak lenni a családi autók, praktikum, bővíthetőség terén (meg a Honda is régebben).

    De igen, a PSA autóit jellemzően szeretem - szinte minden márkánál van olyan ami kéne, meg PSA-nál is vannak olyanok ami nem kéne.

    Uccsó előtti HRV, 2-3 évig ez állt nálam első helyen: [link]
    Utódja nem rossz, bár nem az akkuk miatt kevésbé nagy durranás a bővíthetőség és tovább emelték(~2cm)/növelték a kerékméretet.
    [vezes] , mert a tc-n katasztrófálisak a képek, ill adac

    tboldi: Jaja. XP erős ajánlat volt, és azt tudta amit kell, olcsón tágas, megbízható. Nejemnek néztünk Note-ot, Splash állt nálam az első helyen TPCA törpéket, Jazzt (drága volt). Majd benyögte pár heti keresgélés után hogy neki a C3 tetszik, amit én addig kizártam, mert azt hittem a 206os testvére, de szerencsére nem. A 208at én mutattam neki, de korának egyik legjobb kisautója, nem volt nehéz kiválasztani (kia/hyundai seggpróbáig első helyen volt).

    Magamnak mindent is néztem mikor a Meganet vettem, szintén kia/hyundai volt erős versenyző még. Renault nem a szívem csücske, a M3 jó autó, de vannak benne renaultos faszságok (én a vw-hez hasonlítom leginkább hasonló gondolkosás/elbaszások akadnak bennük, miközben a psa műszakilag letisztázta a dolgokat és elment mellettük bizonyos dolgokban a családi autók technikai szintjén).

    Most az Auris TS fl már elindulás előtt is lebeszélt magáról, de vezetve még sokkal rosszabb volt, egy gagyi autó, amihez képest a M3 prémium. C4P/ST meg régóta tetszett, újonnan az i30 és a Jogger voltak versenyben, használtban meg végül megint a 308SW/C4P maradtak bent.
    Ez a kategória jól megy nekik, vagy jól ment, mert sajna ami ezekben tetszik, az utódokból a nagyja hiányzik. Nem én mondom, minden teszt ezt mondja, aki nem hiszi, mutasson ellenpéldát.

    Meg újonnan is gondoltak ilyeneket róluk :). És ne feledjük 2014ben mekkora durranás volt az i3 és a Model S!
    E COTY 2014

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    válasz tboldi #268141 üzenetére

    Amúgy mind a bolt, mind a szerelők lévén, mind a családból volt elég tapasztalat ezekkel is. Nem városi legendákat hallgattunk hüly... laikusoktól, hanem használtuk, javítottunk mindenfélét, azoknak adtunk alkatrészeket akik javítanak.

    És igen, akkoriban aki beült egy plüss 1.8 XP-ba, hangár C8ba, panoráma ültetett egyterű 308SW-be, nem volt nehéz rákapnia :). De azóta már kb 400k km-t vezettem mindenféle autóval, és sokat szeretek, meg párat utálok (szia fapados kettes fóka és kettes kula).

    Meg nyilván, mindenkinél vannak olyan dolgok/látásmód amik jobban bejönnek egyes gyártóktól mint a másiktól; ha nem így lenne, egyféle autó lenne mindenkinek. :)

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    válasz Qru #268145 üzenetére

    Tudom, de hasonlítsd össze a 2022-est a korábbival. Egyik egy crossovernek álcázott kisegyterű, nagyon kellemes. A másik nagyfiúnak akar látszani, és sokat elvesznek az akksik bővítésnél. Padlómagasság, stb adatokért ott az ridc/adac. Szóval még mindig jó helyen áll a többiekhez képest, de elődeihez képest sajna itt sem fényes a helyzet, divat diktál. :(

    Szerk: Amúgy húgomnak is Jazzt ajánlottam, most az van neki (bár csakazértse ezt akart ha én ezt mondom elsőre).

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    válasz Peter.70 #268159 üzenetére

    1,35t (jé, nehezebb mint a bálnám) 130 lóval, azért nem gondolnám katasztrófának (mégha japánosan a sztratoszférában is érhető el, 6600on, és 155nyúlmókus 4600on).

    Amúgy komolyan, a japánok/ázsiaiak tényleg ezt a karaktert szeretik, hogy sehol nem érezni hogy húz? Most köpködhettek, de aki érti az érti mire gondolok, aki nem, annak mindegy hány karakterben írom le - európaiak 1-2 ezressel lentebbre hangolják a nyomatékmaximumot szívóknál, és szerintem/sokak szerint kellemesebb az a karakter.

    Petyyyyy: Ezért nem takarítom sokat, ezt már sokszor beszoptam :).
    Meg előző melóhelyen 6000ért volt fullos külső belső takarítás, ami jobb volt mint amit én valaha is tudtam.

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    válasz tboldi #268170 üzenetére

    A tied a small vagy a big 1.3as? Azok nem is annyira magasra hangoltak még, sőt, a nagyobbik 1.3as jó helyre.

    Qru: A másik yoda írta, de elfér :)
    Basszeg, a tesco parkolóba menjen a mobil NKH állomás, és eleve intsen ki mindenki aki 60 decibel feletti nyikorgó hanggal kanyarog az rohadtul nem tapadó/matuzsálem gumiján... :U

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    Yt alert, futómű próbák a 70-80években (citroen vs többiek)
    [link]

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    válasz kisza25 #268282 üzenetére

    Ha nincs rövidebb váltód, csipszeltess. Nekem mindig bevált :D

    Nem kicsit lehetett ki ha nem ismert fel :)

    QruÍgy van nálam is. 55től negyedik, 65-70től ötödik, 85től hatodik. Fura, de nem is rossz (230nyúlmókussal 1750en).

    Amúgy a 208 meg harmadik 40től, negyedik 50től, ötödik 65-70-től.

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    válasz Kickass #268311 üzenetére

    Milyen körülmények között? Kicsit sok, hacsak nem városozás állandóan.
    Miben jobb a T-Roc?

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    Ma T-Roc-al jöttünk németbe, út második felén én vezettem, fogyi 6.0 (ahol lehetett, 170re állítottam a limitert és az fogott meg, de elég nagy volt a forgalom) - elfelejtettem fényképezni.
    100kW dsg-vel, de max 120-130lónak érződik.
    Kipu elég hangos (bent).

    215/60R16, elég ballonos, de úgy ráz mint az ekhós szekér, szörnyű. Pályán nem gáz, városban gyász (nyugaton se esik jól, de kevesebb a hiba).
    A szövet úgy izzaszt, hogy kinti 21nál kiszállok, és csurom víz a hátam (többieknek is).

    Fejtér akad bőven... Váltó visszapakolva ügyesen motorfékez (kár hogy rohadt hangos ilyenkor).

    Azért kaptuk ezt, mert a cégnél csak Arona volt bent szabad, és ne olyan kisautóval jöjjünk ki, béretlék ezt :DDD

    Konfigurátor szerint annyiba kerül mint egy O4...

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    válasz Qru #268533 üzenetére

    Pff... Ezért nem indulunk pl éjjel/hajnalban sehova, túl nagy a kockázat, hogy bebólibtanék pl :(.

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    válasz kisza25 #268593 üzenetére

    Telefontükrözés: T-Rocra egyik céges Samu A53-at raktuk, wireless AA, és bedugtuk a kábelt is.
    Az enyém volt a backup nacinakkor hárul (gmapsal, kollégáén waze ment), és lezárt kijelzővel a gyári usb csatin gyári kábellel lassan merült...
    Majd a tükrözött samu kikapcsolt, mert lemerült töltés közben. :F
    Saját pixelem gyorsan ráakaszt (ezt lehetett menetbe, a samumat csak állóhelyzetben engedte volna :U ), az 2 óra alatt waa-val 62>68%-ra töltött (nekem elég, csak ne merüljön).

    Viszont a T-Roc AA-jánál nagy pacsi, hogy van billentyűzet input a programokban (nem gboard, hogy bediktáljam magyarul, de pötyöghetünk legalább :) ), míg a sajátomban minden navi program tiltja a billentyűzetes bevitelt, diktálni lehetne, a magyar fejegységen, magyar AA-val a magyar címet, angolul, azaz nem lehet menetbe címet megadni a Citroenembe (se, mint a korábbi skodákba, fordokba se; lecsatlakoz, bediktál, navi indít, visszacsatlakozik).

    Embert küldtünk a holdra, de az elmúlt 6-8 évben sem sikerült a telefontükrözést jól megcsinálni a legtöbb gyártónál minden nyelven.

    Ja, és sok teló úgy dolgozik ezalatt, hogy forró, nem veszi rendesen a töltést. :)
    Azaz szinte felüdülés párom autójában a szellőzős tartóra pattintanina telefonom :) . Pedig mennyire hajtottam a tükrözést hogy legyen a sajátban...

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    válasz szabonagyur #268610 üzenetére

    Nem tudom, az ami a backup navi volt lekapcsolt kijelzővel, az nem melegedett.

    De akkor is... Nem így lenne az optimális, finoman szólva.

    Vismajor01:
    Mit tud egy kombi amit egy suv nem?
    -rugózni
    -kanyarodni
    -jól fogyasztani
    -agilisebb, könnyebb
    -halkabb
    -olcsón gumizható
    -jobban variálható ülésrendszer
    -akár teljesértékű, de minimum szükségpótketeket cipelni
    miközben
    -nem kell a tököm magasságába emelni a csomagokat
    -a gyermekem normálisan ki tud szállni belőle
    -fellépő nélkül pakolhatsz a tetejére (tetőcsomi/box)
    -szebb ;]

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    válasz cOxeR #268797 üzenetére

    Nálam nem nagyon van olyan, hogy nem átlagos, mi számít annak? :)
    3 fűnyíró+egy 14es gumiszett amiket kollégának vittem?
    Kanapé? 190 magas hűtő? 5 emberrel 3 bringa? Nettó 3 méteres árnyékoló? Sörpadok? SItt? Költözéskor minden ingóságom? :DDD Hétfokos létra? 2,4m magas gardróbb szett pár székkel és párommal? Babahinta talp (baromi nagy), fürdető kád, túrázós nagy hátihordozó? Volt főnököm a csomiban? [X Picasso], és [Megane] gyűjtemény.

    focvis: Gondolom téged sem vígasztal, de nem az első eset, amikor az ufók húzzák meg a felnit, lököst... :(

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    válasz cOxeR #268806 üzenetére

    Bútorboltnál a kanapénál kicsot puffogtak, hogy poénból vitettem ki velük a kanapét, de bement.

    Ikeánál k3resték a furgont, majd kérdezzék viccelek e mikor mondtam hogy a Picassoval vinném. Bő ¾ óra volt belegózni (még asszony székeket meg egyebeket is vett), de sikerült.

    Matracot vittem kollégának a Meganeal, jött az apja is a bolthoz, ő is nekiállt, hogy miért nem rendes autóval mentünk a kétméteres kókuszmatracokért, ezt nem rakhatjuk a tetőre (dönthető anyósüléssel nem is kellett).

    C4 ST-el mentem (első hetében) a hűtőért, faszi kiakadt, hogy ő megadta a méretekért, ezért jött most ide hogy kinyisson, megmondta hogy ehhez furgon kell, stb. Megvártam a hisztit, aztán mondtam hogy azért próbáljuk csak be a kicsikét :) .

    A 3 monti 5 emberrel mindenki piszkált hogy nem fog menni (bringák persze csomiban, nem fent, tököm se fogja ott 1500km-t vinni) - itt csak egy sportáska került a jobb egy lábterébe (meg persze kellett a box).

    Hitetlenek mindig vannak. :)

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    válasz Vismajor01 #268854 üzenetére

    -rugózás: Legröbb modellnél megemelik, keményebb rugót és nehezebb lereket ad. A seggem alatt lévő T-Roc, Kuga, Vitara (ha Baleno a földszintes tesója), Quasqai, stb esetén mindig ez van.
    Van ahol puhábbra veszik, de nem az a jellemző, elmúlt 10 évben az alapmodell furóművét emelték. Emelt kombik dettó.
    De egy IS is sokkal ügyesebb mint egy RX, ami félelmetes rossz úton nagy kerékkel gyorsan.

    -fogyasztás: felesleges billentyűzetet koptatni, magas autó nagy kerékkel többet eszik.

    -szélzaj

    -suv NEM prémium, hanem divat, extraprofit.

    A suvokon jóval drágábbak a gumik. Ne prémiumokon nézd, hanem átlagautókon is. Focus/Kuga, Baleno/Vitara, 308/3008, Clio/Capture, Golf/Tiguan, és napestig sorolhatnám a kétszeresébe kerülő kombókat.

    -csomagtartóban ne velem kezdj vitázni :) . Ridc tele adatokkal, rengeteget használtam, suvot, kombit, egyterűt. Nekem kell a hasznos belmagasság, se a prémium, se a sima suvok nemmjók ebben. Az a pár japán/francia egyterű ami crossovernek/suvnak lett álcázva, más tészta, meg az amcsinfullsizeok. RXnek nincs kombi tesója. Szuper a fejtér meg a hely a suvodban, de rendes (nem dísz/sport) kombikban is, kompakt egyterűkben is, tegnap volt róla szó, képek.

    -a tied prémium, nem a Vitara/TCross/TRoc/Duster; ne ragozzuk ezt sokadszorra.

    -rossz utak: a divatsuvok ami földszintesből készült (azaz felénk a 90%) sokkal szarabb rosz úton. Ami kényelmesebb rossz úton, terepre, és/vagy puhára készült, a kanyarodás messze nem olyan mint a földszintes hasonlóval.

    Amúgy típusa válogatja milyen szegmensbe, milyen célra készült, miből csinálták a suvot, de euban 90%ban meglévő kisautóból/kompaktból, olcsón, kinézetért, divatért.

    Értem hogy vannak jó suvok is(amik előzőleg egyterűk voltak ;] ), de kevés.

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    válasz kisza25 #268952 üzenetére

    Hazafelé ma megint figyeltük. A One plus és a Pixel lassn, de töltött közbe, mindhárom samsung merült.

    Usb 2 meg 3 adatátvitelnél számít, fejegységnél. A töltőáram 300mA-3000mA bármi lehet/szokott lenni. Meg a töltési protokol számít, a samuk most ezt itt bukták a T-Rocban.

    Fali éjszakaifényes töltőm is névleges 2,4A, xiaomi kábellel tölt 2,7A-el valójában is.

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    válasz kisza25 #268946 üzenetére

    Juteszembe, váltó meg nyomaték meg AA, meg autónézegetés...
    1.5dpi i30at vezettél már? Idáig mindenki dicséri...
    Tudom még túl olcsók...

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    válasz MunezXBK #268930 üzenetére

    Pff, AA topikban rengeteg samsungos jelzi hogy nem megy.
    Ott néznék körbe.

    Usb mód az fájlátvitel/AA?
    Google alkalmazásod van?
    USB A vagy C csatis az autó?
    Más telefonnal megy?
    Esimnek nem kéne bezavarnia, de passz, teló és AA topikja tutibb.

    kisza25: 6m körül/től van pár használt, és még garisok (elvileg).

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    válasz bandus #269021 üzenetére

    Bő 2000 km után azt mondom, a 150lovas/110kW csí (TRoc) dsg-vel nem tűnt 130nak sem. Fura.

    Srácok, autó gari:
    Nem kell a márkakóklerekhez vinni időszakos karbantartásra az autót, hogy garanciális maradjon, 2009 óta!!!négy
    Független/hozzáértő szerviz, előírt tevékenységet előírt anyaggal, tételes számlával, kész (akár ele annyiért, csalás és átbaszás, elkúrás nélkül).

    "Tisztelt xy!

    Általános útmutatásként tájékoztatjuk Önt, hogy az idevonatkozó EU-s irányelveknek megfelelően nem jár automatikus garanciavesztéssel, ha Önök nem márkaszervizben végeztetik el gépjárművük kötelező karbantartását. A gyártó ugyanakkor elvárja, hogy a karbantartások maradéktalanul, megfelelő időben és minőségben (előírt olaj, szűrők stb.), igazolható módon (tételes számla, a felhasznált anyagok, műveletek megnevezésével) kerüljenek elvégzésre, különösen, mivel gyártói többletgarancia (3 év) és Assistance szolgáltatás vállalásáról van szó. Így javasoljuk, hogy minden olyan munkáról, amelyet a gépjárművön végeznek, tartsa meg a számlát vagy az egyéb dokumentációt. Garanciális igény benyújtása esetén mindezek ellenőrzésre kerülnek.
    A garanciális javítás kizárólag Peugeot márkaszervizben végeztethető el.
    A márkaszervizeken kívül elvégeztetett javításokért, azok esetleges káros következményeiért a gyártó illetve a forgalmazó semmiféle felelősséget nem vállal.

    A kiterjesztett garanciával kapcsolatban az alábbi linken tud tájékozódni:
    https://www.peugeot.hu/szerviz-es-alkatresz/szolgaltatasok/kiterjesztett-garancia.html

    Köszönjük!
    Üdvözlettel:
    Peugeot Citroën DS Ügyfélkapcsolat"

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    válasz 6030D #269066 üzenetére

    " Ja, Skoda olajjal, az Audi olaj nyilván drágább. :) "
    :DD :C

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    válasz bandus #269107 üzenetére

    Fura, hogy ugyanez a hajtáslánc relatív gyengének tűnt a T-Rocban (gondoltam 130ló, mínusz a dsg)... Kíváncsi vagyok ebben mit tudhat, úgy hogy amúgy tökre elég ez a moci ebbe az autóba szvsz kézivel, olvasottak alapján.
    T Roc startstopja szerintem korrekt volt. S mód most se nyűgözöttnle, városba jó volt, meg mikor az idióta ACT miatt morgott nagyon alacsony fordulaton. Korábban az 1.4-el meg az 1.5 130lovas kézivel nem tapasztaltam, itt zavaró volt. Egy tré három henger kellemesebb. Megoldás visszaváltani/Sport mód, ugyanúgy 2 hengerezik, de nem rezonál/pufog úgy.

    Mild hibrid miért kéne? Komolyan nem vágom, csak a más start stop miatt? :B Miben más?

    Jogsi: Az minimum fél milla lesz :(

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    barnam_: Rendes gokarttal csapatás érdekelne :K

    Szada85, bandus: T Roc is vitorlázott, ilyenkor ugyanez volt, nem szerettem. Pedig szeretem alkalmazni (ahol lehet/érdemes a P&G-ot). Ok, van amikor jó, de sokszor a féknyomogatás, utána vissza kapcsolgatás, ennél az autónál túl alacsony fordulaton 2 hengerezés (csak a visszaváltás javított rajta) már kellemetlen volt. Főleg ezzel a hangos kipufogóval.

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    válasz simonjoe #269158 üzenetére

    Még csak a karting365 bajnokságában mentem ott mindig, GX270 ereje már simán jó oda, de úgy nézzen honlap szerint a sajátjuknis olyan, zsír.

    bandus: Hát így Priust vegyél akkor. ;] Vagy kényelmeset.

    Ceed: Let ehhez is hallottam panaszkodni, higy rosszabb úton elpattog a p..a az ívről. Egyikük 508ST-t használ fél éve, azt mondja az sínautó hozzá képest (pedig az csatolt lengőkaros, nagy kerékkel).

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    válasz tboldi #269204 üzenetére

    Azért van némi szórás kisautó és kisautó között [link]
    Tudom, tudom, eltérő igények, de a véleményemet úgyis sejtitek mit preferálok :).

    208ban közben 175cm-vel lazán vagyok (nejem 181, de még ő is). [link]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    válasz tboldi #269209 üzenetére

    *teljes karton tejet meg úgy sem engednek venni: Csomó ember ezt mondja én meg veszek. Nem hatósági árasból, hanem 1,5esből oszt kész.

    Sok kisautónál olyan korlátozott a csomi, hogy alig férnek be tipikus dolgok. És igen, összecsukható babakocsi, meg 1-1- ilyen tároló, karton gyümilé/tej, két kézipoggyászos bőrönd is az. Tényleg nem azon a 8-10 centin múlna. Swiftnél sem értem, ha Baleno méretű lenne két legyet ütöttek volna egy csapásra.
    A legtöbb európai/koreai az egyel használhatóbb/univerzálisabb méretű iskolát követi inkább.

    Szada85: "Itt lesz a kutya elásva, mi vezetünk, Te viszont csak utas vagy." Nem akartam én kimondani ;]

    Nálunk van panotető, modellje válogatja mennyire szimpatikus. Miénkben nem nyitható, helyet picit rabol, de a tologatható ülések miatt nem gond. Kislányom imádja (én is ha hátul ülök ilyen autóban).
    A zajbéli pattogás fura, de mondjuk nem ültem ebből sima tetősben, de Rapidnál nem éreztem különbséget hangban.

    bandus: Egy gyerekkel elég. Simán :D .
    De megugorható 1-2 aprósággal rásegítve - ua babakocsi anyósülés mögött a zsákjában.

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    válasz kisza25 #269244 üzenetére

    Lányom kb 2 éves kortól nem volt hajlandó beleülni, inkább kismotort vittünk, azzal gyorsan jött :)
    C3/208ba is elfértünk, csak mikor bringákat viszek, akkor passzentosak a kicsik. De szükség esetén abba is beraktam egy hétvégényi (plusz terményt hazahozós) cucc mellé.

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    válasz bandus #269414 üzenetére

    Ki kéne próbálni. Van alap ükésből meg fényszóróból is fasza, meg tré is, sajna ezekét nem ismerem.
    Ha a derekadnak jó az alap is, akkor win win.

    Bringaszállítás: Ma is inkább a benti megoldást választottam, az én 27,5esem állítva, egy 29es fektetve mellé.

    Ja, tankoltam, és becsorgattam a Wynn's Formula Gold -ot is. Előzőben a gyári adalék volt.

    tboldi: "másrészt nálunk már évtizedek óta így működik. :D"
    Remélem szarkazmus volt :) . Sok ... sajna helyzetjelzővel vagy tompítottal megy drl helyett (utóbbi kisebb baj nyilván, de indexelésnél szar).

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    válasz lezso6 #269485 üzenetére

    Öhm, nem... Akkor a tompított ment volna automatikusan (skandifény).

    Szélesebb szögben látszik, direkt fény (tompított inditekt) nem lehet efelejteni felkapcsolni, plusz ha közel az index, dimmelni kell vagy lekapcsolnia, hogy jól látható legyen az irányjelzés.

    Szerk: Ja, BC 5.2-t írt, azaz van 4 deci eltérés.

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    válasz focvis #269491 üzenetére

    Megvolt az Orlenes -10, köszi.

    Pff, adalékoknak nem olvastam utána, jó szokott lenni a sima is, de ez felsőbb polcos. Mondanám, hogy meglátom, de egyszer tervezek benézni endoszkóppal, ha nem gyalázatos a helyzet.

    Utánanézek mi van bennük :R

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    válasz syIex #269589 üzenetére

    Én leírásba nem raktam be, de felszeretségnél bepipáltam a chippet.

    Beraktam sritmonitor linket, aki akarta, elolvasta mikor mi mire lett cserélve, mit kapott pluszban az autó.

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák