Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aleister

    veterán

    válasz cuko #28599 üzenetére

    "Mármint merre indultál ki abból a cikkből?"

    A cikk alapján került fókuszba az RX560, mint bányász kari. Az otthoni gépemből elő tudom ásni, hogy melyik fórumtémában találtam rá.
    Az említett cikk valóban a dedikált bányász vga-król szólt, de jelen esetben ez nem érinti a bányász teljesítményüket. Kitérnek rá, hogy miben különböznek egy mezei vga-tól. Nincs DP port, jobb venti és ventiszabályzás, valamint CSAK 1 év gari. Ezek miatt az áruk egyáltalán nem magasabb egy mezei vga-nál szvsz, de tény, hogy ritkábbak, valamint nehezebben eladhatóak. Ezért én nem is akarok ilyet venni. Mint mondtam, csak elindultam a vonalon.

    Kis kereséssel rátaláltam az említett topicokra:1, 2

    Az első linken keress rá a "40 watt"-ra. A másodikon olvasni egy 5-ös rigril, ami 384 wattot vesz fel a falból.
    '14-15 MH/s teljesítménnyel mindkét topicban találkozn ibőven. Persez 11-12-vel is, de ez szerencse kérdése ugyebár.

    Köszi a válaszokat egyébként! Pont ezért írtam ide, mert reménykedtem, hogy valakinek van tapsztalata a dologban. Azt meg tudod mondani, hogy mennyire melegedtek húzva, és hány %-os volt ezen hőmérséklet mellett a ventifordulat?

    Annyi, hogy most 36k-ért lenne az RX560. Ennyiért megérné szerinted, vagy inkább 70-ért egy darab 1060?

    #28598) tom120514
    Ez is nagyon baráti fogyasztás. :)

    (#28604) westlake
    Oké, de a 6GB-s 1060 már kicsit drágább mutatvány 76 alatt nem is igen láttam. Kb 300 SOL-t bányászik, akkor már lehet, hogy előrébb vagyok egy rosszabb esetben 28 MH/s nyújtó teljesítménnyel, amit kb 72k-ért kapok az 560-aktól. Vagy rosszul gondolom?

    [ Szerkesztve ]

    Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

  • mepet

    addikt

    válasz cuko #28599 üzenetére

    Nekem RX460 4GB van 2db. Darabja: ethash 11MH/s. Nagyon fontos: Azért ilyen kevés, mert ehhez a kártyához nem létezik unlockolt BIOS. Olyan típust érdemes választani, amelyikhez létezik, azok több MH-el gyorsabbak!

    Ha minden igaz nem soká alkalmam fog nyílni kipróbálni RX550 4GB-ot is.

Új hozzászólás Aktív témák