Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Osiris

    őstag

    válasz k2laci #18715 üzenetére

    Azt kéne tudni mennyit fog érni december végén a 120mhs. Ha igazak ezek a hirdetések akkor mindenki ilyen gépekkel fog bányászni. Ezek szerintem kb. a mostani 20-50mhs-es gépeket fogják váltani, tehát lesz vagy 350%-os teljesítménynövekedés és ezzel diff növekedés. Ha a mostani 0,0003BTC/mhs/nap körüli tejesítményt ennek megfelelően csökkentem, akkor lesz decemberben kb. 0,0001BTC/mhs/nap amit ha beszorzok 120-al az 0,012BTC/nap, tehát havonta 0,36BTC lesz. Mostani BTC árfolyamon (380$) ez ~137$/hó. Ebből lejön a 440w körüli fogyasztás ami kb.12600Ft/hó, tehát mai $ árfolyamon (242ft) a profit (33154Ft- 12600Ft) 20554Ft. Ez fog folyamatosan változni az árfolyamok és a diff változásával, de jellemzően inkább csökkenni.
    Szerintem nem fogja megérni.
    Inkább itt nézz körül (majd ha befejezik a karbantartást) és inkább majd december végén vágj bele, ha hozzácsökkennek a hashlet árak az aktuális nyereségességi (nehézségi) szinthez, hogy végig bányászhasd az új hardverek életciklusát az elejétől. 2 hónap után meg érdemes eladni hashleteket és az árukkal meg az addig bányászott BTC-vel örülni a nyereségnek. Sima bányászat már nagyjából halott ügy.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák