Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ignorant

    senior tag

    válasz Dexar007 #17622 üzenetére

    +1

    A darkcoin semmi mas mint alaptalan hype, 0 hasznos ujitassal.

    Az ar csak azert emelkedik mert a sok idiota nem tud mit kezdeni a penzevel.

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Dexar007 #17622 üzenetére

    Dexar... You are ignorant :P
    Vegyetek DOGE-t és LTC-t most, mert azok idő és értékálló, valódi coin-ok! ;]

    Az, hogy szerintetek technológiailag bármivel jobb-e a DarkCoin, mint a kismillió shitcoin (amúgy tényleg az, ennek csak a mértéke és jelentősége vitatható), illetve hogy mindez számít-e bármit is a piacon (főleg annyit, amennyit most látni vélünk), az miért kérdés egyáltalán akkor, mikor minden crypto coin árát csakis az határozza meg, hogy mennyire hiszik el róla az emberek, hogy értékes?

    A Bitcoin sem más, csak annyit ér, amennyit elhisznek róla az emberek és adni hajlandók érte. Így, ha mindenki elhiszi, hogy 1 DRK = 100 $, akkor 1 DRK márpedig 100$ lesz. Ugyan úgy, ahogy lehet, hogy fél éven belül 1 DRK 0.1$ lesz és már csak az emlékszik majd rá, aki 10-20x-(100x?) profitokat vagy veszteségeket könyvelt el vele kapcsán.

    A LiteCoin-ról is hosszú időre elhitték sokan, hogy ér valamit. Én sohasem.
    Többen is javasolták, hogy ekkor-akkor vegyek vagy hogy a kibányászott shitcoin-okat erre váltsam át, de pár percnél tovább sohasem szerettem LTC-t birtokolni (csak akkor volt nálam, ha egy coin-nak csak LTC piaci párja volt, és mindig igyekeztem visszaváltani BTC-be). Én mindig csak azt láttam benne, hogy egyszer valakik felpumpálták a csillagos égbe, amit már ők is szégyelltek, aztán azóta (persze kicsit hullámozgatva) csak esik és esik és esik, és nem is lesz ez már másképp, mert már lesz valami más, amit jobban érdemes lesz az egekbe lőni.

    Ha mindenki hülye és most minden hülye DarkCoin-t vesz, akkor lesz köztük sok gazdag hülye (azokat leszámítva akik a legvégén szállnak be és/vagy túl sokáig tartogatják) és sok morcos "okoska". :P

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák