Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Necronom

    senior tag

    válasz Frawly #10838 üzenetére

    Engem a helyedben már csak azért is érdekelne, hogy miért nem látja a Windows.

    Nem mondom, hogy nem erdekel, csak mar tobb vele az eltoltott ido - nektek is -, mint amit az egesz megert
    Annyi lett volna csak a tervem, hogy wint at szerettem volna rakni az ominozus 120as SSD-re, amig a Linuxot meg a 240es SSD-re, hiszen ez lett volna a fo rendszerem, de igy ez nem megy, nem baj

    es tenyleg senkit sem szeretnek bosszantani, hiszen en kertem a segitseget, de vannak dolgok amiken mar napok ota tulvagyok, az elso postomban le is irtam es csak azert tunik ugy, hogy ignoralom, pedig nem

    májkimiki neked is koszonom szepen az otletet, de ez mar ezen is napok ota tulvagyok
    unallocated lett a particio az SSDn de igy sem lett javulas

    csixy igy neked is koszonom szepen, de mar ezen is tulvagyok, az elso postomban le is irtam
    Gparteddel MBRhez msdos - pont ezt tettem, ugy hagytam particionalatlanul es semmi....

    Engem nem az bosszantott, hogy a telepitett windows nem latja a lemezt, hanem az, hogy nem tudtam ra telepiteni egyet, meg akkor sem ha csak az ominozus ssd es telepito pen volt a gepben (nem csak egy gepen probalva)
    Az mar csak hab volt a tortan, hogy a telepitett windowsok sem lattak, mint eszkozt vagy mindt driveot (nem hasznalni akartam, nem irni ra, vagy olvasni rola)

    Frawly: Egeszen beztos, hogy user error, tudom en, valamit elcsesztem, felrenyomtam, akarmi
    nem tudom, nem emlekszem, hiszen disztrokat probalgattam az ssdn
    De az, hogy mint eszkoz sem latszik, na az mar csak azert is erdekelne, hogy mi a jofenetol nem
    Itt egy kerdes: ha akarmire is formazok, nem formazok, barmit csinalok egy lemezzel, az mi a fentol nem latszik a windowsban mint drive? hat nehogyma a nyuszi .....hat hiszen fizikailag benne van, az egy dolog hogy maga az oprendszer nem tud vele mit kezdeni, az oks....na de hogy ott se legyen....

    TAP - Tatabanyai Automodell Palya

Új hozzászólás Aktív témák