Új hozzászólás Aktív témák

  • Vladi

    nagyúr

    válasz ubyegon2 #17459 üzenetére

    "ez így működne, ha mondjuk az ősember bölcsész lett volna, akkor neki a jól megszokott fabunkója jött be és azzal fejbe is csapta volna a többit"

    Ööööö.... igen? ;]

    A gond itt az abszurd tempóval van mostmár, ha csak 8-10 évente kellene új rendszert feltegyél, meg 15-20 évente elég lenne számítógépet vegyél újat, akkor semmi problémánk nem lenne ezen a téren. Jó oké értem, hogy ez most extrémnek hangzik, de valójában a tempó extrém és tök felesleges. Pár évvel az ezredforduló után elértük azt a szintet, ami az embereknek tényleg szükséges. Azóta csak a marketing tolatja ránk a szemetet.

    "Az is megmosolyogtató, ha valaki elutasítja az okostelókat, de az egy szinttel azelőtti mobiltelókat használja megelégedéssel! De miért? Miért nem utasítja el azt is, hiszen 20 évvel azelőtt semmi nem volt és azt szerette."

    Akkor mosolyogj rajtam nyugodtan. A probléma itt:
    - túlzott a tempó, mostmár rég az elővilág rovására megy az egész hajcihő.
    - tudni kellene, hogy van olyan, hogy elég. Van egy pont ahol már nem nagyon kell jobb.
    - felismerni a valós igényeit az embereknek.

    Egy okosteló milyen előnnyel jár??? Komolyan kértem, mert 10 év alatt nem sikerült nekem mutatni egyet se. Jó oké évente van 5 perc, amikor fél órát tudnék vele spórolni. De cserébe el kellene viselnem, hogy:

    - baromi sérülékeny. Múltkor gyorsan kellett egy szerszámot hegesztenem, sötét volt a hely, hát oda tettem mellé a telómat világítani. 5-10 centire fröcsögött tőle a cunder. :DD Namost erre nagyon kell a 300 ezres ájfón.,
    - Aksi szinte semmit se bír. Az asszonynak 10 éve nem volt olyan, hogy nem tud elérni engem, mert lemerült a telóm. 6 éve gyerekeink vannak, olyan nincs, hogy nem érjük el egymást. Devan mert az övé havonta 2x merül le úgy, hogy épp felhívnám... :W
    - lassul, vírusos, bonyolult. Buta telón 2 gomb, hogy hívjak valakit, vagy felvegyem. Most képzeld el, hogy nyakig olajos vagyok, de elkezdem simongatni a képernyőt...

    [ Szerkesztve ]

    Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Új hozzászólás Aktív témák