Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Frawly #12533 üzenetére

    Félre ne érts, konkrétan nem a MIUI és a te telód ellen agitálok, hanem leírtam miért nem vagyok híve az erőltetett moddolásnak.

    Dehogy értelek félre, egyébként nekem ezen a telón a MIUI van, megszoktam a Samsung után, igazán még azt se nagyon tudom megítélni, hogy jobb vagy rosszabb, mint más ROM-ok, csak azt írtam, hogy szerintem ez is használható. Nem vagyok egy telefon-bűvölő, de minden megtalálható nekem benne, ami kell. ;) Ahhoz képest, hogy nem egy flagship ez a X4, elég sok frissítést kap, egy főverzió is frissült. Ennél többet nem kap, a többi kínai márka még ennyit se, de a Samsungom soha semmit nem kapott, talán egyetlen frissítést életében, de nem főverziósat.

    A disztróknál meg szerintem is jobb a rolling.

    Ezen nem lepődtem meg! :D

    a fejlesztők naponta gondozzák a rendszert és ne kelljen.....

    Itt lesz a gond, mert ezek a fejlesztők próbálják követni ezek szerint a Apple és MS fejlesztési irányát. Említett két cégnél van elég sok fejlesztő......a rollingos disztróknál is? :Y
    ....mindegy, legalább már az akarat megvan.

    Nekem van egy desktopom, amiben 3 éve SSD került, amúgy nem változik hardverileg, ha valaki bebizonyítja, hogy nekem nem jó az LTS.......a HP 8570p sem két hetes kiadás, abba is jó az LTS.....

    nem? De! (Besenyő Pista bácsi)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák