Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz #73749248 #57133 üzenetére

    & (#57131) growler

    Azt nyugodtan megállapíthatjuk, hogy rengeteg módja van a csomagok visszakeresésének, de olyan, ami követelőző kollégánknak kell, lehet, hogy pont nincs. Én a használat során és az összeszedett infók alapján mindig megtaláltam az engem érdeklő infókat, végigmentem szépen a synaptic előzmények ablakban dátum szerint, mikor már jó ideje használtam a rendszert és amit csak kipróbálásra raktam fel, azt töröltem, amit megőrzésre érdemesnek gondoltam, azt felírtam .txt-ben és beraktam gmail-be piszkozatként, így bármikor bárhonnan elővehetem, ha kell. Érdekesebb feljegyzéseket amúgy is mindig berakom piszkozatba, mappázom őket. Ez a kedvenc programok kigyűjtése se egy olyan megterhelő feladat, ha az ember szeret vele foglalkozni.

    Amúgy irigylem háborgó kollégát, hogy csak ilyen gondjai vannak! :)

    Ja, ha már probléma, ha valamivel gond van, a fenti kis ablakban egész jól végig tudom követni x naptól, hogy miket rakott fel a rendszer/én, ami a gondot okozhatja. Volt már, hogy így tudtam visszamenni egy adott állapotra. Főleg hang vagy megjelenítési problémáknál sokat segített.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák