Új hozzászólás Aktív témák

  • májkimiki

    őstag

    válasz ubyegon2 #84684 üzenetére

    Ne nagyon pazarold az idődet rá. (Kaisen). Néztem pár hete, speciális célközönsége van. [link]
    A fejlesztő csapat nem minket céloz, szerintem. Ami nem vonja kétségbe a munkájukat, de nem sok értelme van kezdőknek vele foglalkozni.
    Tudom Te nem vagy kezdő, de sok kezdő innen át rukkolhat rá.
    Gyakorlatilag van egy "dizájnerjük", aki szépen összerakta az arculatot.
    Mint ahogy a weboldalukon is elsőre szembeötlik: "The distribution for professional IT."
    Ami annyit takar nagy vonalakban, hogy csináltak egy rakás "rendszerépítő" szkriptet. Beleértve a Docker-t, Kubernetes-t, rengeteg nagy infrastrukúrás hálózati előkészítő rendszereket, és még sorolhatnám.
    Szóval nem az a kimondott DESKTOP Linux. A stable Debian előtti ágat használják, ami az unstable és gyakorlatilag így rolling Debian-nak mondják magukat.
    Akadhat mondjuk olyan user, aki infó szakos, fiatal, kezdő és már a nagy rendszeres infrastruktúrákkal is tud foglalkozni. Azoknak ez tök jó lehet, mert egy helyen nagyon sok minden össze van szedve.
    Innen mi nem ítélhetjük meg a létjogosultságát, egy kisebb user szegmensnek nagyon hasznos lehet. Viszont, csak a DE dizájnért nem érdemes feltenni.

Új hozzászólás Aktív témák