Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz CPT.Pirk #55375 üzenetére

    Arról beszéltem én is, hogy miért nehéz az autorunt internet kapcsolat függővé tenni.

    Ezt félreértettem. Az a linkelt irás már nekem egy kicsit nagyon mindentúl parázós állapotot tükröz, de nem is értek ilyen mélységben hozzá, minden esetre a grafikus sudo nekem nem tűnik annyira veszedelmesnek, de most amúgy is mi van, ha pont a Kate sebezhetőségét kihasználva......ez egy egyszerű kliens, mit tud csinálni vele bárki is?
    Egyébként nem rossz ez a fájlkezelőből megnyitott nano-s megoldás, még egérrel is bele tudtam húzni a /etc-ben lévő fájlt, szerkesztettem is, de a mentésnél valamit magyaráz és nem menti el. Mivel alapból egy disztrónál 2 fájlt szoktam csak szerkeszteni, ezért nem igazán tanultam meg nanózni sem. Valahogy a Mint Cinnamonnal mindig az az érzésem, hogy annyira noob-barát, hogy lusta az ember bármit is megtanulni mellette, ha csak egyszerű home user. Gondolom a Chakra boot.cfg-t is már átszerkesztettem Mint alól, mert fut már reggel óta,

    Jó ez a sudoedit, ennyit csinál: :D

    usage: sudoedit [-AknS] [-C num] [-g group] [-h host] [-p prompt] [-T timeout] [-u
    user] file ...

Új hozzászólás Aktív témák