Új hozzászólás Aktív témák

  • kp59

    aktív tag

    válasz hegedis #2185 üzenetére

    Csakhogy a TV készüléked 1080p felbontása nem ugyanaz mert az csak 1920x1080 ez a monitor pedig 2560x1080 (ez pedig elég jelentős többlet képpontot jelent majd a videókártyának).
    Igazad van nem muszáj meghajtani 144fps-re hogy kihasználd a 144Hz-et de pont az ilyen CS:GO szerű játékoknál jönne ez a legjobban ha jól tudom (bár lehet hogy egy olyan nem túl igényes grafikájú játéknál mint a CS:GO talán még így is menne a 144fps ezt nem tudom).

    Ha viszont nincsenek ilyen 144Hz-es igényeid és a rászánt keret is 150-re korlátozódik akkor miért nem nézel körül abban az árban kapható 34"-os monitorok között. Az enyém már nem mai darab (tavaly tavasszal jött ki) de freesync-es (igaz ez csak 40Hz és 75Hz közötti tartományban működik de az én videókártyámnak a mai játékoknál ez is bőven elég mint már írtam).

    Az R9 390-ről nem azt mondtam (ha visszaolvasol) hogy sokkal erősebb mint az RX 470-es hanem hogy erősebb [link] (az R9 390 teljesítményben körülbelül az RX 480-nak felel meg - a 480 egy kicsivel talán erősebb néhol). Azt írtam hogy a 390 is kompromisszumokkal képes csak kiszolgálni a 2560x1080 felbontást akkor a te a 470 kártyáddal még nagyobb kompromisszumokra leszel kényszerülve.

    Az LG 34UC79G szerintem is jó választás lehet ettől függetlenül (ha nem kellenek beépített hangszórók - nekem jól jött hogy az enyémben vannak). Az a 10 ezer forint plusz meg nem olyan nagy különbség szerintem a 150-hez képest.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák