Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huncutka1029

    addikt

    válasz senki66 #85153 üzenetére

    Nem jól látod, mi nem az RGBW-t védelmezzük, és ha nem csak "Kmaró" hozzászólásait olvastad volna el, akkor látnál a sorok között.
    Pumma is és én is leírtuk, hogy a +fehér led csak a fényerő növelésére szolgál, ezáltal viszont a színhelyesség csökken. Ez nem felbontás csökkentő.
    Természetesen lehet ezekről is beszélni, kell is, csak nem Flamelve, és az LG -t alaptalanul szapuló stílusban, ahogy Ő tette.
    Ha szeretnéd, keresünk neked márkafüggetlen teszteket, leírásokat, ha ez a téma foglalkoztat, de nem tudod merre indulj.
    És mivel itt jó néhányan az átlagnál jobban tisztában vagyunk az LCD tv-k "fogyatékosságával" És urambocsá' az LG-t pedig még jobban ismerjük, Úgy választottunk tévét, és úgy adunk tanácsokat, hogy aki erre nyitott, megértse, hogy nem azért ajánlunk UHD, vagy magasabb kategóriát, hogy te mindenedet elköltsd, hanem azért, hogy az ilyen Kmaró féle elkeseredett, csalódásokat megelőzzük. mondom ezt úgy, hogy Ő ráadásul nem is LG-t vett, mégis itt szidja, miközben a pana topicban a panát is szidja...
    És vagdalkozik mindenféle cáfolható dologgal.
    Mivel én megengedhettem, ezért felsőbb kategóriás készüléket vettem, mert gyorsabb menüre, több memóriára volt szükségem.
    Ettől függetlenül még vannak jó képbeállítások ezekhez a tv-khez is. Amivel nem lesz felhősebb, vagy fakóbb mint egy normál RGB led világítású tv.
    Csak ehhez kell türelem, és némi logika, hogy tudd, mit hová állíts.
    Erre nagyon jó személyes tapasztalatokat találhatsz itt is, ha keresel.

    [ Szerkesztve ]

    a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

  • z123456z

    őstag

    válasz senki66 #85153 üzenetére

    Ezt nem értem. Ha valaki, akiknek ilyen tévéje van, azt mondja neked, hogy ez bizony zsírkirály, akkor már elégedett leszel te is? Te a saját szemednek, tapasztalatodnak, sőt, saját magadnak nem hiszel? Nem irigyellek, jó gyötrelmes lehet az életed.
    Mindezek ellenére én nem mondom, hogy ez az info nem igaz, de továbbra sem értem, ha ennyire bizonytalan vagy és benne vagy a 14 napban, akkor miért nem küldöd vissza?

Új hozzászólás Aktív témák