Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrBazsi

    senior tag

    válasz cidalain #55353 üzenetére

    igazán befejezhetné akkor az állandó kötekedést. nekem is lg tv-m van de én se beszélek le senkit sem más lg készülék vásárlásáról. egy rakás más lg termékem van nekem is. ami nem lenne ha nem szeretném a márkát. én is azt mondom mindenkinek aki kérdezi tőlem h milyen tv-t vegyen, hogy Lg.t de ne az lb szériát.
    de azért elfogultnak se kell lenni, ami szar az szar... és az lb széria az! biztos h nem mind, de többet láttam élőben, próbáltam, ismerősnél, melóhelyen, rokonnál, bevásárlóközpontban, stb.. egy darabot nem láttam még amivel ne lett volna valami, itt is rengeteg rá a panasz. azért mert ezt valaki le meri írni, nem hiszem h egyből fikának kellene nevezni, esetleg jogos csalódottságnak.
    Pláne ha ez ember mint ismerőseim is 4-5éves tvről váltanak lb szériára, és az minden tekintetben rosszabb, hosszas beállítgatás kisérletek után is, akkor nehogy már valami okos azt mondja mindenkire hogy hülye vagy az user error...
    Ahogy nézem a 2015ös modelleket, igen jók lesznek, remélem kijavítják a mostani széria hibáit.
    Nem mindig az új a legjobb, úgy most mint az Lg-nél sem.

Új hozzászólás Aktív témák