Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryan

    senior tag

    Nekem is lett Y580-som. i5-ös és nem full hd-s felbontású a kijelzője. Bekerült egyenlőre egy Kingston 2,5' ssd a gépbe mert nem sikerült szerválnom még msata-s adata-t. +4gb 1600-as ramot beletettem a 4gb mellé. Barát a noti nagyon, nem melegszik extrémül és szépen szól notikhoz képest a hangszórója.

    Egy kis fekete leves is legyen: BF3-al próbálok játszani 1366x768-as felbontásban low-on, de fura. Msi afterburner-el nézve megvan általában a 60fps, de mégis olyan mintha winyó lenne a gépben és az éppen piszkálna valami. Random nagy fps kijelzés mellett darabos lesz a játék (nem microlag). Illetve az is furcsa, hogy a gpu használatot nézve 50% és 80% körül ugrál. A legújabb nvidia driver van fent (itt semmit nem piszkáltam), illetve a "lenovo dinamikus grafikára" van állítva az energia gazdálkodás. Friss win7 hp x64 van telepítve a gépre.

    Kíváncsi vagyok, hogy más mit tapasztalt ezzel a játékkal. Érdemes új bios-t felrakni a gépre?
    Arra gondolok még, hogy az ssd-m 50fokon megy BF3 alatt, talán lassítja magát?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák