Új hozzászólás Aktív témák

  • hardverhudi

    tag

    válasz se4ever2 #9581 üzenetére

    Az én z510 konfigom: i5(4200M),GT740M,1TB sima HDD,matt HD kijelző,8Gb Ram,világító bill.
    Egy általános véleményem:
    Külső : barna színű,belül matt ezüst szálcsiszolt fém?(vagy műanyag), a lényeg hogy kellemes,minőségi tapintású.Nekem tetszik ez a vékonyított forma,szép a touchpad is.

    Bill.,touchpad:a világítós billentyűzetet sokra értékelem ebben az árkategóriában,nagyon hasznos,este imádok vele dolgozni.A bill-en kényelmes gépelni,megfelelőek a nyomáspontok.A touchpad-et nem érzem a legjobbnak,valahogy nem találom a megfelelő beállítást,de a 2 ujjas görgetés jó.

    Csatlakozások: van minden ami kell, USB 3.0 2db USB 2.0 1db Ethernet,hdmi,SD-olvasó,DVD író
    Wifi kellően erős nem volt még vele problémám.

    Kijelző: sima HD felbontás,jól látható elég nagy szögben is.Teljesen kihajtani még használható szögben lehet,de nem teljesen vízszintesre.A matt kijelző nagyon jó, semmi tükröződés :)

    Teljesítmény: nagyon még nem hajtottam meg a gépet, kellően erősnek érzem.Win8.1 telepítése gyors volt,bekapcsolás is nagyon gyors.A GT740 nálam kb még be se kapcsolt :D eddig végig kiszolgált a hd4600, így erről nem tudok véleményt mondani.

    Egyéb: A haswell procinak köszönhetően alapjáraton szinte hideget fúj annyira nem melegszik.Ez meglátszik a fogyasztáson is.Kb. 5 órát nyugalmasan lehet böngészni akksiról.
    Egy nagy hátránynak érzem hogy az akksit nem lehet kivenni.
    A hangszórók is jól szólnak notebookhoz képest :)

    Vásárláskor mindenképp jó ár/érték arányú gépet kerestem- úgy érzem meg is találtam.
    Átlagos felhasználásra tökéletes és még marad benne egy kis plusz tartalék szufla is :)
    Eddig piros pont a Lenovonak :R :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák