Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz Djuree #73825 üzenetére

    Igen, kifutottakra néztem én is, amúgy nyilván egy kapható és olcsó/akciós készlet nem nagyon jön ki olcsón más forrásból. De kifutott szett k* drágán szinte mindig jobb "kilóra".

    Értem a lényegét és látom csak ez nekem annyira értelmetlen, hogy nem mernék erre alapozni. Mikor jön egy ugyanolyan zacsiban ezerört? Vagy a következő ami másik pöttyöt kap és az lesz a keresett? Meg aztán megreped nekem a karja otthon... :D
    PaB-on is megjelenik...

    @Llew
    Hát igen... de ez is hullámzik. Egy ideig kérdés megjelenik-e egyáltalán PaB-on. Aztán lehet hiánycikk. Majd kifut és onnan is eltűnik, lásd mostani novemberi kifutások. Ki lehet belőle jól is jönni, meg szvsz sz*rul is.

    Most jut eszembe, hogy kérdezted a PaB-os listát: BrickHunter browser addon. Még próbálgatom és most főleg BL oldalról nem tudok értelmes árakat/keresést mellé varázsolni, de a PaB oldali kezelést egész jól megoldja ami enélkül eddig nulla volt.
    Szóval ennek is örülni kellene, erre a BL kezeléssel nem vagyok elégedett, nekem semmi se jó. :D De egybe integrálva lenne igazán jó a két forrás, vagy legalább BL oldalon egy normális árkeresés/boltszűrés.
    Ha utóbbira van ötlet továbbra is várom. Én is bedobom majd ha sikerül valami értelmes rendszer összedobni a két-három megoldásból.

Új hozzászólás Aktív témák