Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sodokan

    tag

    válasz sodokan #60286 üzenetére


    Ahogy "ígértem", elkészült a 42143 Ferrari Daytona SP3. Szuper volt az építése, a Lamborghinihez képest amennyire lehetett más volt, más a felfüggesztés, nyilván a kasztni is, a váltóban pedig a fogaskerekek színeit változtatták :D A piros színben nem fedeztem fel észlelhető eltérést, viszont a kék színnél amit az üléshez használtak, a Lamborghinihez hasonló eltérés volt, képet nem teszek fel mert nem adja vissza, élőben jobban látható.

    Vagány a forma és a szögek, hátulról nagyon jól néz ki, és a hátsó rész építése is jó volt. A (hátsó) motorháztető nyitható, és az F40-hez hasonlóan a kereket nem burkolja semmi, ez szuper feelinget ad hozzá, mechanika fogja meg a motortér ajtót viszont hamar visszacsuklik, egy kitámasztó pálca (mint az F40-nél) elfért volna.

    Az eleje is vagány, viszont amit szörnyűnek találok, az az A-oszlop, ha megnézitek minden eddigi autónál volt egy gumi-rúd az autó fő színével, itt pedig natúr fekete. Egyrészt ez is olyan semmilyenné teszi, másrészt az ívek rettenetesek szerintem...

    A tető levehető és így roadster lesz belőle, viszont ennek az a hátránya, hogy nem lehet a tetőn kereszül ide-oda hurcolni, mint a Bugattit vagy a Lamborghinit.

    A poggyásztartó pedig parádésan szörnyű. A végén csak így pislogtam, hogy mi ez, és hogyan gondolták a tervezők. A korábbi modellekhez járt "poggyásztáska" amit be tudtál tenni a poggyásztartóba, itt meg a nagy üres helyet kapod. Gondoltam, hogy hát jólvan, akkor biztos befér a tető ide, és hát nem. Sőt még a plakett se fér bele, úgyhogy ez egy jó nagy mínusz pont az én szememben.

    A hátulját felnyitva létszanak a dugattyúk ahogy mozognak, annyi van hogy nálam csak "R"-ben mozog, "N"-ben és "D"-ben nincs összeköttetés a motor és kerekek közt, valószínű valamit rosszul raktam össze, ez nem a LEGO hibája :D

    Összességében pozitív élmény.


    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák